Świetny gest Rafała Gikiewicza!

Rafał Gikiewicz znalazł się w ostatnim czasie na pierwszych stronach gazet po derbowym spotkaniu w stolicy Niemiec. O bramkarzu Unionu Berlin ponownie możemy napisać w samych superlatywach. 32-latek na swoim twitterowym koncie wyszedł z inicjatywą, by rozdać polskim kibicom bilety na najbliższe spotkanie jego drużyny!

Dlaczego o piłkarzu Unionu było tak głośno? Podczas derbowej rywalizacji z Herthą, kibice drużyny Gikiewicza wtargnęli na murawę. Polski bramkarz postanowił pohamować zapędy nieproszonych gości, wyjaśniając całą sytuację w krótkiej, ale bardzo konkretnej rozmowie.

Tym razem 32-latek chciałby zrobić ukłon w kierunku polskich kibiców, którzy mieszkają czy też obecnie przebywają w Mainz lub są w stanie dotrzeć do niemieckiego miasta w sobotnie popołudnie.

O co dokładnie chodzi? Bramkarz Unionu ma w swoim posiadaniu wejściówki na mecz Mainz z Unionem, który będzie rozgrywany w ramach 11. kolejki Bundesligi. Rafał Gikiewicz najwidoczniej bardzo chętnie podzieli się biletami na to spotkanie, rozdając je sympatyków.

Pod postem zawodnika pojawił się już pierwszy odzew. Ze znalezieniem chętnych na pewno nie będzie większych problemów. Co do samej inicjatywy, bardzo pochwalamy takie miłe gesty ze strony piłkarzy, brawo!

Komentarze

komentarzy