Gibraltar – Norwegia. Typy. kursy (24.03.2021)

Reprezentacja Norwegii skupia aktualnie sporą uwagę. Wszystko oczywiście za sprawą Erlinga Haalanda, który jest obecnie najbardziej rozchwytywanym napastnikiem na świecie. Kadra ze Skandynawii nie powinna mieć większych problemów w pierwszym meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata.

Gibraltar – Norwegia zapowiedź (środa, 20:45)

Trudno nie odnieść wrażenia, iż podczas kwalifikacji do mistrzostw świata, Gibraltar jest po prostu na straconej pozycji. Trzeba bowiem powiedzieć, iż mowa tutaj o reprezentacji, która rywalizowała w zeszłym roku w najsłabszej Lidze Narodów (D). Warto jednak zaznaczyć, iż piłkarze Gibraltaru wygrali swoją grupę i awansowali do Ligi C.

Norwegia z kolei ma aspiracje, by zagwarantować sobie udział w mistrzostwach świata, które zostaną rozegrane w Katarze. O ten cel kadra ze Skandynawii powalczy najprawdopodobniej z Holandią, Turcją i ewentualnie Czarnogórą. Norweska reprezentacja śmiało może myśleć nie tylko o zajęciu drugiego miejsca, ale również o wygraniu całej grupy.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Kadra Gibraltaru nie miała jeszcze okazji rywalizować z Norwegią. Będzie to zatem pierwszy mecz tych reprezentacji.

Gibraltar – Norwegia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Norwegia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.05. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 19. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 30.

Gibraltar – Norwegia typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż zwycięstwo gości. Spodziewamy się zatem bardzo pewnej wygranej gości.

Gibraltar – Norwegia | Typ: Erling Haaland strzeli pierwszą bramkę w meczu 2.25 @ LV BET 

Gibraltar – Norwegia | Typ: Norwegia powyżej 4.5 bramki w meczu 2.25 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy