Gikiewicz zaskoczony zachowaniem kolegów z drużyny: Przegrywamy 0:2 i widzę uśmiechy

W sobotnie popołudnie piłkarze Augsburga rywalizowali na wyjeździe z Werderem Brema. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Tuż po meczu na temat postawy swoich kolegów z drużyny wypowiedział się Rafał Gikiewicz. Golkiper Augsburga skrytykował zespół za zachowanie po końcowym gwizdku.

Rywalizacja Werderu z Augsburgiem była o tyle ciekawa, że obie ekipy tuż przed startem rywalizacji dzieliły w tabeli cztery punkty. W przypadku zwycięstwa gospodarzy, Werder zbliżyłby się do rywala. Z kolei w sytuacji, gdy po wygraną sięgnęliby goście, Augsburg odskoczyłby już na siedem punktów.

Gikiewicz krytykuje kolegów z drużyny

Ostatecznie z triumfu cieszyli się piłkarze Werderu Brema, którzy wygrali 2:0. Oba gola padły w końcowej fazie spotkania. Najpierw do siatki w 84. minucie trafił Gebre Selassie, a zaledwie kilkaset sekund później, prowadzenie podwyższył Agu, który ostatecznie ustalił wynik rywalizacji.

Tuż po meczu rozczarowania postawą swoich kolegów nie krył Rafał Gikiewicz. Golkiper Augsburga nie miał pretensji do poziomu gry zawodników, ale zachowaniem, jakim wykazali się po końcowym gwizdku sędziego – Przegrywamy ważny mecz 0:2, a tuż po końcowym gwizdku sędziego widzę uśmichey. Nie mogę tego w żadnego sposób zaakceptować, dla mnie to niewyobrażalne.

 

Komentarze

komentarzy