GKS Bełchatów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Typy, kursy (12.03.2021)

20. kolejka I ligi rozpocznie się w województwie łódzki. GKS Bełchatów podejmuje Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Faworytem muszą być goście, gdyż są liderem tabeli, a przyjeżdżają do jednego z kandydatów do zasilenia II ligi na przyszły sezon. Czy to wszystko oznacza, że czeka nas jednostronne spotkanie?

GKS Bełchatów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź (piątek, 17:40)

GKS w dwóch wiosennych meczach nie zdobył jak dotąd punktu. Trzeba jednak pamiętać, że nie miał wcale łatwych rywali. Najpierw domowa porażka z Górnikiem Łęczna 1:2, a w ostatni weekend 0:3 w Legnicy od Miedzi. To są drużyny, których celem jest walka albo o bezpośredni awans, albo o baraże dające szansę gry w Ekstraklasie. Teraz niewiele się pod tym kątem zmienia, skoro przyjeżdża lider z Niecieczy. Tym bardziej, że drużyna Mariusza Lewandowskiego to jedyny pierwszoligowiec, który jeszcze nie przegrał na wyjeździe!

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Tyle że Termalica wcale nie może być zadowolona ze swojej wiosennej postawy. Gdyby nie kłopoty ŁKS-u, ta przewaga mogłaby znacznie bardziej stopnieć. Dwukrotnie zespół spod Tarnowa był ratowany przez Mateusza Grzybka. Najpierw w Sosnowcu strzelił gola na wagę remisu 1:1, a w ostatni piątek dał punkt w derbach z Sandecją. Wtedy jednak było 2:2.  Krótko mówiąc niecieczanie mają kłopoty z ekipami drugiej połowy tabeli i to może być jakieś światełko w tunelu dla gospodarzy tego meczu.

GKS Bełchatów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 4,81
  • Termalica wygra, kurs: 1,68
  • Remis, kurs: 3,75

GKS Bełchatów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy

Licząc dwa mecze GKS-u i dwa spotkania Termaliki, w każdym z nich kibice oglądali dwa gole w drugiej połowie. Lider gra do końca, więc i tym razem próbujemy przynajmniej dwóch trafień pomiędzy 46. minutą a końcem gry.

Typ: Powyżej 1,5 bramki w 2. połowie @ 2,04 Totolotek