GKS Bełchatów – Radomiak 🇵🇱 Typy, kursy (21.05.2021)

31. kolejka I ligi rozpocznie się w województwie łódzkim. GKS Bełchatów – Radomiak to spotkanie dwóch biegunów tabeli. Pierwsi zaciekle walczą o utrzymanie, drudzy o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Zdecydowanym faworytem będą zatem goście.

GKS Bełchatów – Radomiak zapowiedź (piątek, 17:40)

Brunatni nadal mają trzy punkty straty do bezpiecznej strefy, ale trudno uwierzyć, by mieli pozostać w szeregach pierwszoligowców. Ogromne kłopoty finansowe to jedno, a drugie to po prostu brak możliwości kadrowych. Stąd też postawa w rundzie wiosennej. Wygrali tylko jedno spotkanie – z Resovią na wyjeździe. Poza tym 9 porażek i ledwie trzy remisy. Źle to wygląda, ale tak naprawdę trudno mieć pretensje do trenera Marcina Węglewskiego i piłkarzy. Na dzisiaj to po prostu ekipa zdecydowanie na II ligę i wcale nie mowa o najwyższych lokatach trzeciego szczebla centralnego w naszym kraju.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Z drugiej strony Radomiak, który cały czas walczy o bezpośredni awans. W ostatnich tygodniach przegrali tylko mecze z drużynami, które są wyżej od nich – wiceliderem GKS Tychy i liderem Termaliką. Poza tym regularnie wygrywają i głównie robią to bez straty gola. Duża w tym zasługa najlepszej defensywy ligi – zaledwie 19 straconych goli. W miniony weekend ich wynik musiał zrobić wrażenie, wszak odprawili z kwitkiem bardzo mocną wiosną Sandecję aż 3:0 u siebie. Teraz rywal łatwiejszy i jest okazja, by po weekendzie wskoczyć do dwójki.

GKS Bełchatów – Radomiak kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 5,91
  • Radomiak wygra, kurs: 1,56
  • Remis, kurs: 3,85

GKS Bełchatów – Radomiak fakty meczowe

  • Radomiak wiosną przegrał tylko jeden wyjazdowy mecz – w Tychach
  • GKS Bełchatów nie wygrał u siebie od 7 listopada, czyli 10. meczów!
  • W pierwszym meczu było 2:0 dla Radomiaka

GKS Bełchatów – Radomiak typy

Dwa typy na gości. Jeden na wygraną – bezpieczniejszy, a drugi na wygraną bez straty gola – z wyższym kursem.

Typ: Radomiak @ 1,56 Totolotek

Typ: Radomiak wygra i obie nie strzelą @ 2,20

Komentarze

komentarzy