GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn 🇵🇱 . Typy, kursy (10.04.2021)

Pozycje w tabeli nieco inne, ale nastroje w obu ekipach na pewno słabe. GKS Bełchatów zamyka tabelę, a Stomil jest jednym z największych wiosennych rozczarowań. Bezpośredni mecz to jednak szansa na odbicie się od dna i zapunktowanie. Kto ją wykorzysta?

GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn zapowiedź (sobota, 16:00)

Brunatni zamykają ligową tabelę, po tym jak obudziła się Resovia. Jednak GKS Bełchatów cały czas ma szansę na utrzymanie się w lidze. Bełchatowianie na start rundy dostali kilku trudniejszych rywali, wszak grali z najlepszą czwórką, a do tego ósmą Miedzią, która ma chrapkę na walkę o Ekstraklasę. Dwa remisy uciułane w tym czasie to wynik na miarę obecnego potencjału w spotkaniach ze znacznie lepszymi ekipami. Teraz jednak czeka ich kilka meczów, gdzie przyjdzie się zmierzyć z ekipami bliżej ich poziomu. Może to jest właśnie czas na przełamanie i punktowanie, by podreperować swoją sytuację.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W Stomilu nie pracuje już Adam Majewski. Po kompromitacji 0:5 z Sandecją wyleciał z pracy i zastąpił go Piotr Klepczarek. Ta porażka przelała czarę goryczy, ale wcześniej przecież olsztynianie przegrywali mecze z Widzewem, ŁKS-em, GKS-em Tychy czy Zagłębiem. W zasadzie jedynym pozytywem tej wiosny był komplet punktów zainkasowany w Opolu. Z pozoru sytuacja jest bezpieczna, ale siedem punktów nad ostatnim Bełchatowem to wcale nie jest wielka zaliczka. Dwie wygrane i również w Stomilu może zrobić się niewesoło.

GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 2,20
  • Stomil wygra, kurs: 3,20
  • Remis, kurs:  3,20

GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn typy

Jedni i drudzy potrzebują punktów jak tlenu. GKS Bełchatów jest ostatni, ale miał trudny kalendarz, więc może teraz czas na odbicie się od dna. Zmiana trenera w Olsztynie również może coś pomoże, ale jednak stawiamy na gospodarzy tego meczu.

Typ: GKS Bełchatów @ 2,20 Totolotek