GKS Bełchatów – Widzew Łódź 🇵🇱 Typy, kursy (27.04.2021)

W 27. kolejce jednym z ciekawiej zapowiadających się meczów będą derby województwa łódzkiego. Trudno powiedzieć, że chodzi o poziom, jednak GKS Bełchatów – Widzew Łódź to starcie drużyn, którym powoli wymykają się z rąk zamierzone cele. Trzy punkty w takim meczu będą smakowały jeszcze lepiej niż zwykle.

GKS Bełchatów – Widzew Łódź zapowiedź (wtorek, 17:40)

Brunatni na wiosnę jeszcze nie wygrali. Nikogo to specjalnie nie dziwi, w końcu sytuacja finansowa w klubie od dawna jest bardzo słaba. To i tak sukces, że udaje im się nawiązać walkę w wielu spotkaniach. Mowa m.in. o remisach z Odrą, GKS-em Tychy, czyli drużynami z góry tabeli. Kłopot w tym, że strata do bezpiecznej strefy tylko rośnie. Dzisiaj to już cztery punkty, a trzeba pamiętać, że będące przed nimi GKS Jastrzębie ma jeden mecz zaległy do rozegrania. Krótko mówiąc, jeśli nie będzie nagłej zmiany w punktowaniu, będzie źle.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W Widzewie sytuacja lepsza, ale też nie dająca satysfakcji. Niedawno z posadą pożegnał się Enkeleid Dobi, ale nie przyniosło to efektów. 9. miejsce i 36 punktów to wciąż siedem mniej od otwierającej strefę barażową Arki Gdynia. W dodatku Widzew zaciął się. Nie chodzi tylko o punktowanie, ale także strzelanie goli. W ostatnich czterech meczach zaledwie jedna zdobyta bramka – na otarcie łez w Nowym Sączu – oraz dwa punkty. Jeśli jeszcze łodzianie chcą powalczyć o awans w tym sezonie, to jest ostatni dzwonek na pobudkę.

Fakty meczowe

  • W pierwszym meczu w tym sezonie padł bezbramkowy remis w Łodzi
  • GKS Bełchatów nie wygrał 14. ostatnich meczów ligowych. Ostatni triumf to 2:1 w Gdyni – 13 listopada 2020
  • Widzew wygrał 1 z 10. ostatnich wyjazdowych meczów – ze Stomilem

GKS Bełchatów – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 3,39
  • Widzew wygra, kurs: 2,10
  • Remis, kurs: 3,35

GKS Bełchatów – Widzew Łódź typy

Jedni i drudzy w słabej formie, ale jakości piłkarskiej powinno być więcej po stronie Widzewa. Nie spodziewajmy się fajerwerków, ale stawiamy na wygraną gości. Na gole czekamy jednak po przerwie.

Typ: Widzew @ 2,10 Totolotek

Typ: 0:0 do przerwy @ 2,34 Totolotek