GKS Jastrzębie – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (29.04.2021)

Kolejkę numer 27 zamkną derby Śląska. GKS Jastrzębie – GKS Tychy czyli starcie imienników, ale na tym podobieństwa się kończą. Jedni walczą o awans do Ekstraklasy i grają na pięknym stadionie, a drudzy walczą o utrzymanie na zaniedbanym obiekcie.

GKS Jastrzębie – GKS Tychy zapowiedź (czwartek, 17:40)

Jakiś czas temu w Jastrzębiu nie wytrzymano kolejnej passy porażek. Jesienią Paweł Ściebura przetrwał na stanowisku, ale tym razem już nie. Jego obowiązki przejął dotychczasowy asystent Łukasz Włodarek. Jednak to nie zmieniło sytuacji, gdyż GKS Jastrzębie nadal ma kłopoty z punktowaniem. A przecież wiosna rozpoczęła się nie najgorzej. Najpierw pechowa porażka w Gdyni, a po chwili triumf nad Koroną. Potem jednak fatalna seria. Cztery porażki z rzędu, a teraz dorzucili dwa remisy. Podziały punktów jednak trzeba uznać za plus, bo remisowali z liderem i wiceliderem w tabeli! Nadal jednak są na 17. miejscu i mają tylko 4pkt przewagi nad imiennikiem z Bełchatowa, a dodatkowo dwa mecze mniej.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W Tychach kompletnie odmienne nastroje. Co prawda nie ma już dyspozycji z początku rundy, gdy wygrali trzy mecze z rzędu. Teraz więcej gry sinusoidalnej. Raz potrafią wygrać z Arką, potem wpadka z Koroną. Znowu triumf nad Radomiakiem i porażka w Głogowie. Wszystkie mecze kończyły się wynikami 1:0 dla gospodarzy. Zresztą od 20 marca to stały punkt meczów GKS-u Tychy, gdyż w sześciu ostatnich spotkaniach ekipy Artura Derbina kibice zobaczyli łącznie 4 gole!

Fakty meczowe

  • GKS Jastrzębie nie wygrał ostatnich 6 meczów – 4 porażki i 2 remisy
  • W sześciu ostatnich meczach GKS-u Tychy padły łącznie 4 bramki
  • Jesienią w Tychach było 3:1 dla gospodarzy

GKS Jastrzębie – GKS Tychy kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS Jastrzębie wygra, kurs: 3,12
  • GKS Tychy wygra, kurs: 2,37
  • Remis, kurs: 3,05

GKS Jastrzębie – GKS Tychy typy

Mecz derbowy, a także dyspozycja obu ekip nie zapowiada nam wielkiego widowiska. Stawiamy jednak na minimalne zwycięstwo gości, ale po golu w drugiej połowie.

Typ: 0:0 do przerwy @ 2,16 Totolotek

Typ: GKS Tychy(zakład bez remisu) @ 1,61 Totolotek