GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna 🇵🇱 . Typy, kursy (10.04.2021)

Górnicze derby w Jastrzębiu. GKS broni się przed spadkiem, zaś Górnik Łęczna walczy o awans do Ekstraklasy. Cele kompletnie odmienne, ale to zwiastuje, że jednych i drugich interesują tylko trzy punkty.

GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna zapowiedź (sobota, 16:00)

W tygodniu małe trzęsienie ziemi w Jastrzębiu. Z roli trenera zwolniony został Paweł Ściebura. W najbliższym meczu zespół poprowadzi Łukasz Włodarek, czyli dotychczasowy asystent Ściebury. To efekt kolejnego słabego wejścia w rundę. Jesienią były już szkoleniowiec GKS-u utrzymał posadę po kilkunastu meczach bez wygranej. Tym razem już w drugim meczu zgarnął trzy punkty, ale kłopot w tym, że pozostałe pięć spotkań padło łupem rywali śląskiego klubu. W tabeli sytuacja już robi się powoli nieciekawa, bo jedynie trzy punkty przewagi nad ostatnim GKS-em Bełchatów to naprawdę niebezpieczna perspektywa.

Lepiej to wygląda w Łęcznej. Górnik, co prawda przegrał dwa mecze niedawno z Koroną oraz Radomiakiem, ale tuż przed świętami wrócił na zwycięską ścieżkę pokonując 3:0 Chrobrego Głogów. To już czwarty triumf zielono-czarnych wiosną i lada moment mogą zrównać się punktami z liderem z Niecieczy.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Oba zespoły jesienią spotkały się w Łęcznej i wygrali gospodarze, ale to było niezwykle dramatyczne spotkanie. Najpierw jedni i drudzy szybko strzelili po golu, ale największe emocje były po 90. minucie. Najpierw rzut karny ze strony gospodarzy zmarnował Paweł Wojciechowski, a po chwili skórę mu uratował Adrian Cierpka, który dał trzy punkty Górnikowi.

GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 3,02
  • Górnik wygra, kurs: 2,50
  • Remis, kurs: 2,95

GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna typy

Faworytem będą goście, ale w ostatnich tygodniach trochę grają w kratkę, więc upatrujemy szansę na gole z obu stron.

Typy: Obie strzelą @ 1,93 Totolotek

Komentarze

komentarzy