GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 🇵🇱 Typy, kursy (05.05.2021)

Pojedynek Górnego z Dolnym Śląskiem, czyli mecz GKS Jastrzębie – Miedź Legnica. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta, choć ze względu na pozycję w tabeli, wydają się nim być goście. Jednak gospodarze też mają ogromną motywacje w zdobywaniu punktów, co dobrze wróży przed spotkaniem.

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica zapowiedź (środa, 17:00)

W majowy weekend jastrzębianie wygrali pierwszy mecz od prawie dwóch miesięcy! Zabrakło czterech dni, by właśnie tyle dzieliło poprzedni triumf nad Koroną z tym przeciwko Odrze Opole. Jednak zwycięstwo 3:0 nad Odrą może na pewno cieszyć, bo to przerwanie długiej i niechlubnej passy meczów bez zwycięstwa, która trwała dokładnie osiem gier! Łukasz Włodarek pozostaje do końca sezonu i cel jest prosty – spokojnie utrzymać się w I lidze. Póki co mają 4pkt przewagi nad ostatnim GKS-em Bełchatów oraz dzisiejszy zaległy mecz. Ewentualne 3pkt dałyby bardzo duży komfort psychiczny przed końcówką rozgrywek.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Miedź nadal kontynuuje serie meczów, w których niewiele się dzieje. Tak jak jesienią spotkania z udziałem legnickiej ekipy przynosiły sporo goli i emocji, tak teraz brakuje jednego i drugiego. Co prawda można się cieszyć ze szczelniejszej defensywy, ale fatalna postawa pod bramką rywala sprawiła, że trudno będzie Miedzi powalczyć choćby o baraże. 9 „oczek” straty do szóstej Arki to sporo, nawet zważywszy na fakt zaległego spotkania w stosunku do gdynian i dwóch do ŁKS-u. Jeśli nie będzie zrywu, trudno spodziewać się czegoś więcej niż środka tabeli.

Fakty meczowe

  • GKS Jastrzębie wygrało w niedzielę pierwsze spotkanie od dwóch miesięcy(8 spotkań)
  • W ostatnich pięciu meczach z udziałem Miedzi Legnica kibice obejrzeli łącznie 3 gole
  • Jesienią w Legnicy było 1:1

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 3,02
  • Miedź wygra, kurs: 2,40
  • Remis, kurs: 3,10

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica typy

Nie spodziewamy się fajerwerków w tym meczu. Raczej spokojne granie, a jeśli gole padną, to pewnie w drugiej części spotkania.

Typ: 0:0 do przerwy @ 2,33 Totolotek

Typ: Remis @ 3,10 Totolotek