GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 🇵🇱 Typy, kursy (08.08.2021)

Spotkanie dwóch drużyn, które zaliczyły falstart ligowy. GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn to mecz ekip, które raczej nie mają wysokich aspiracji. To może być więc starcie drużyn o podobnych możliwościach.

GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn zapowiedź (niedziela, 15:00)

W ubiegłym sezonie GKS Jastrzębie długo walczył o utrzymanie. Ostatecznie miał szczęście, że tylko ostatni zespół spadał do II ligi. Padło na GKS Bełchatów, więc na Górnym Śląsku mogli odetchnąć z ulgą. Nowy sezon pod wodzą Jacka Trzeciaka rozpoczęli od porażki z Puszczą Niepołomice. 0:2 u siebie na pewno nie dało pozytywnego kopa na starcie sezonu. Teraz jednak mają rywala znowu o podobnym potencjale, dlatego warto powalczyć o komplet punktów.

Stomil Olsztyn zakończył poprzedni sezon jeszcze niżej. GKS był 14., zaś olsztynianie pozycje niżej. W końcówce także oba zespoły zwalniały trenerów. Do nowych rozgrywek Stomil przygotował Adrian Stawski, który wcześniej przez kilka lat nieźle pracował w Bytovii Bytów. W pierwszej kolejce zaliczyli jednak falstart. Mowa o porażce 1:2 z Chrobrym Głogów. Jedynego gola strzelił nowy nabytek Merveille Fundambu, znany jeszcze z czasów KTS Weszło, a ostatnio Widzewa.

GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn kursy bukmacherskie

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 2,12
  • Stomil wygra, kurs: 3,50
  • Remis, kurs: 3,30

GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn fakty meczowe

  • Ubiegły sezon GKS zakończył na 14. miejscu, a Stomil był 15.
  • Obecne rozgrywki jedni i drudzy rozpoczęli od porażki
  • Ostatnie spotkanie w Jastrzębiu tych ekip to zwycięstwo GKS-u 2:0

GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn typy

Przychylamy się jednak do atutu własnego boiska w tym wyrównanym meczu.

Typ: GKS @ 2,12 BETFAN

Komentarze

komentarzy