GKS Katowice – Arka Gdynia 🇵🇱 Typy, kursy (16.09.2021)

Arka Gdynia otrzyma 2,3 mln zł za promocję Gdyni i GCS wiosną 2021 roku

Czwartkowe spotkanie GKS-u Katowice z Arką Gdynia zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny przegrały swoje mecze w poprzedni weekend i fani tych ekip oczekują, że tym razem ich ulubieńcy zagrają na zdecydowanie wyższym poziomie. Bukmacherzy większe szanse dają gościom, ale na pewno gospodarzy stać na sprawienie niespodzianki. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

GKS Katowice – Arka Gdynia zapowiedź (czwartek, 18:00)

Gospodarze tego starcia zdobyli zaledwie sześć punktów w swoich pierwszych siedmiu meczach tego sezonu. Beniaminkowie zawsze mają bardzo trudne zadanie, ale kibice mogą być mimo wszystko względnie zadowoleni z postawy swoich ulubieńców, którzy póki co znajdują się poza strefą spadkową.

Goście za to celują w awans do Ekstraklasy w przyszłym sezonie. Fani Arki wierzą, że ich drużyna zagra za rok w elicie, ale do tego potrzeba jednak lepszych wyników niż na początku tegorocznych rozgrywek. Starcie z GKS-em nie zapowiada się na najłatwiejsze, ale jeśli ekipa z Gdyni chce walczyć o awans to musi mecze z beniaminkami wygrywać.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

GKS Katowice – Arka Gdynia kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Arka Gdynia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.20. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu GKS Katowice – Arka Gdynia, to LV BET ma na to zdarzenie kurs 3.40. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.25.

GKS Katowice – Arka Gdynia fakty meczowe

  • Gospodarze przegrali swoje 3 ostatnie mecze.
  • Gospodarze nie zachowali czystego konta od 4 spotkań.
  • Arka nie przegrała żadnego ze swoich ostatnich 5 meczów przeciwko GKS-owi Katowice.

GKS Katowice – Arka Gdynia nasze typy

Arka w tym sezonie prezentuje się lepiej od swoich rywali z Katowic, którzy już wiedzą, że o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy wcale nie będzie łatwo. Mimo wszystko można spodziewać się ciekawego starcia, ale bardzo możliwe, że trzy punkty wrócą do Gdyni.

GKS Katowice – Arka Gdynia | Typ: Arka Gdynia @2.20 LV BET
GKS Katowice – Arka Gdynia | Typ: powyżej 2.5 goli @1.92 LV BET