GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 🇵🇱 Typy, kursy (19.08.2021)

I liga. Widzew gromi rywala na powitanie sezonu

GKS Katowice podejmie na własnym obiekcie Sandecję Nowy Sącz. Czy goście będą w stanie wygrać po raz trzeci z rzędu?

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź (czwartek, 20:30)

Gospodarze tego meczu niezbyt dobrze rozpoczęli swoją przygodę z zapleczem Ekstraklasy. Zawodnicy GKS-u dobrze wiedzieli, że po awansie będzie trudno, ale na pewno fani myśleli, że na tym etapie będą mogli cieszyć się z jakiegoś zwycięstwa. Być może starcie z Sandecją okaże się przełomowe dla zawodników z Katowic i fani będą świętowali zdobycie pierwszych trzech punktów w tym sezonie.

Sandecja po porażce w pierwszej kolejce z Widzewem podniosła się i wygrała swoje kolejne dwa mecze. Kibice gości mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców i na pewno ekipę z Nowego Sącza stać na zdobycie kolejnych punktów w Katowicach. Poprzedni sezon był dla Sandecji bardzo trudny, ale ten być może będzie lepszy.

Zarejestruj się w Noblebet

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest GKS Katowice. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.17. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.35.

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz fakty meczowe

  • Gospodarze nie wygrali od 3 meczów.
  • Na ostatnich 7 meczów gości w aż 5 tracili oni pierwszą bramkę.
  • GKS nie przegrał żadnego ze swoich trzech poprzednich spotkań z Sandecją.

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz nasze typy

Co prawda bukmacherzy większe szanse dają gospodarzom, którzy wcale źle w tym sezonie nie grają, ale nie można skreślać gości, którzy wygrali swoje dwa poprzednie spotkania. Sandecję stać na zdobycie punktów w Katowicach i bardzo realne, że wrócą oni do domów z przynajmniej jednym punktem jeśli zagrają tak jak w ostatnich dwóch meczach.

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz | Typ: x2 @1.67 Noblebet
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.80 Noblebet

Komentarze

komentarzy