GKS Tychy – Wisła Kraków 🇵🇱 Typy, kursy (03.11.2021)

Piękny, nowy stadion z oświetleniem i mecz w środku dnia… Niestety nawet tak ważne mecze dla lokalnej społeczności można zepsuć przez porozumienie federacji ze związkiem. Szkoda, gdyż dla tyszan to hitowe starcie. Drużyna Artura Derbina nie jest bez szans w meczu z dużo bardziej utytułowanym przeciwnikiem.

GKS Tychy – Wisła Kraków zapowiedź (środa, 13:30)

Jedni i drudzy przeżywają trudniejsze chwile. Różnica jest jednak znacząca. GKS Tychy przed chwilą miał serię siedmiu meczów bez porażki, w których tylko raz zremisował. Pozostałe spotkania wygrał. Teraz rolę się odwróciły i tyszanie nie mogą wygrać. Co prawda w czterech meczach trzykrotnie remisowali i tylko raz przegrali. To jednak jest jeden z kandydatów do awansu do Ekstraklasy. W ubiegłym sezonie nieoczekiwanie przegrali w półfinale barażowych spotkań. W Pucharze Polski nie powinno być żadnego odpuszczania. Kibice by im tego nie wybaczyli przez swoje sympatie w stronę… Cracovii. To znak, że raczej gospodarze jeszcze mocniej zepną się na takiego rywala.

Zarejestruj się w Noblebet

Wisła Kraków w sporych tarapatach. Dopiero czternasta lokata w tabeli to naprawdę słaby wynik przy Reymonta. Forma w ostatnich tygodniach także nie dopisuje. W zasadzie poza wygraną z Górnikiem Zabrze, reszta meczów do zapomnienia. 0:2 z Wisłą w Płocku źle wyglądało, ale i tak lepiej niż ubiegłotygodniowe 0:5 ze Śląskiem przed własną publicznością. Adrian Gula na pewno nie może czuć się komfortowo i pewnie. W końcu jego zespół znajduje się zaledwie dwa oczka nad strefą spadkową. Pamiętając o zaległościach Legii, to może oznaczać, że za moment widmo walki o utrzymanie zajrzy w oczy Białej Gwieździe.

GKS Tychy – Wisła Kraków kursy bukmacherów

Noblebet oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • GKS wygra, kurs: 3,75
  • Wisła wygra, kurs: 2,10
  • Remis, kurs: 3,90

GKS Tychy – Wisła Kraków fakty meczowe

  • Krakowianie przegrali cztery z pięciu ostatnich meczów. Jedyny wyjątek to triumf 1:0 w Zabrzu
  • Tyszanie nie wygrali czterech ostatnich gier – 3 remisy i porażka. Wcześniej jednak zaliczyli serię siedmiu meczów bez porażki, w których wygrali aż sześciokrotnie
  • To spotkanie szóstej drużyny I ligi z czternastą Ekstraklasy
  • Ostatnie spotkanie tych ekip miało miejsce w 2007 roku. Wówczas Biała Gwiazda wygrała 3:1 w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Teraz batalia toczyć się będzie właśnie o 1/8.

GKS Tychy – Wisła Kraków typy

Powinniśmy obejrzeć zacięte spotkanie. GKS to jeden z kandydatów do awansu do Ekstraklasy, ale takiej okazji w Pucharze Polski nie może przepuścić. Kilka niespodzianek w pucharach już mieliśmy, więc może czas na kolejną. Tym bardziej że Wisła Kraków nie jest w zbyt wysokiej formie.

Typ: Obie strzelą @ 1,67 Noblebet