Bukmacher oszalał. Kurs 20.00 na gole Lewandowskiego

Robert Lewandowski doskonale rozpoczął nowy ligowy sezon. Polak w trzech spotkaniach zdobył cztery bramki i w sobotę na pewno zechce poprawić swój dorobek. Rywalem Bawarczyków będzie Hertha Berlin, a to niejako wymarzony rywal dla polskiego napastnika.

„Lewy” trafiał do siatki w ostatnich 12 spotkaniach ligowych. Nie ma co ukrywać, 33-latek jest w doskonałej formie i już w sobotę możemy się o tym przekonać. Rywalem mistrza Niemiec będzie Hertha Berlin, czyli ostatnia drużyna z ligowej tabeli. Co ważne – Robert ma dobre wspomnienia z meczów przeciwko stołecznej ekipie. Niemalże rok temu, także w trzeciej kolejce, Robert przeciwko tej ekipie trafił do siatki aż 4 razy. Czy tym razem zdobędzie podobną liczbę bramek? Nas interesuje przede wszystkim dublet. Dlaczego?

BETFAN postanowił na ten weekend przygotować promocje z kursem 20.00 na co najmniej dwa gole Lewandowskiego. Co należy zrobić, aby wziąć udział w tej promocji?

  1. Założyć konto w BETFAN z TEGO odnośnika lub z kodem ZZAPOLOWY (to ważne, w przeciwnym razie nie skorzystacie z zakładu bez ryzyka). 
  2. Wpłacić minimum 100 zł depozytu. 
  3. Zagrać kupon SOLO (jedno zdarzenie) na co najmniej dwa gole Lewandowskiego ze specjalnej zakładki w TYM miejscu za maksymalnie 10 zł. 
  4. Wygrana z tego zakładu wraca na KONTO GŁÓWNE i można ją wypłacić. Pozostałe środki można wykorzystać jako zakład bez ryzyka. Jeśli nawet przegracie ten pierwszy zakład, to środki wracają na konto bonusowe. 

Szczegóły promocji z podwyższonym kursem znajdziecie TUTAJ.

Powodzenia!

Komentarze

komentarzy