Gol sezonu PKO BP Ekstraklasy? Yaw Yeboah zabawił się z piłkarza Górnika Łęczna! [WIDEO]

W ramach 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy, beniaminek rozgrywek – Górnik Łęczna rywalizował na własnym obiekcie z Wisłą Kraków. Starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Sobotni mecz zostanie zapamiętany przede wszystkim z jednego powodu. Mowa o bramce Yaw Yeboaha, którego trafienie z pewnością będzie kandydować do miana gola sezonu.

Wisła wyszła na prowadzenie w 20. minucie za sprawą trafienia Skvarki. Do końca pierwszej połowy nie zobaczyliśmy już bramek. Tuz na początku drugiej części rywalizacji prowadzenie Białej Gwiazdy podwyższył Yaw Yeboah. Ghańczyk popisał się niesamowitą akcją.

Fenomenalny gol Yeboaha

Gracz Wisły Kraków nic nie robił sobie z obecności wielu rywali w polu karnym Górnika Łęczna. Co więcej, Yeboah postanowił zabawić się z nimi jak na treningu.