Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 🇵🇱 Typy, kursy (02.05.2021)

W najciekawszym meczu 28. kolejki Fortuna 1 Liga, Górnik Łęczna zagra na własnym obiekcie z Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Obie ekipy walczą o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy. Zdecydowanie bliżej tego celu jest zespół gości.

Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapowiedź (niedziela, 12:40)

Walka o bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie. Wystarczy powiedzieć, że GKS Tychy, który zajmuje drugie miejsce, ma tyle samo punktów co piąty Górnik Łęczna. Dodatkowo zaledwie jedno oczko mniej zgromadziła do tej pory Arka Gdynia.

Szanse Górnika Łęczna na awans są zatem spore. Sporo motywacji z pewnością dostarczyłoby zwycięstwo z liderem: Bruk-Betem. Zadanie nie będzie łatwe. W szczególności, że zespół z Łęcznej nie wygrał żadnego z czterech ostatnich ligowych meczów, notując trzy remisy oraz jedną porażkę.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Delikatnie lepsze wyniki w tym czasie zanotował Bruk-Bet, który wygrał jedną potyczkę, zremisował w dwóch starciach oraz zaliczył jedną porażkę. Klub z Niecieczy zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze i ma dość sporą, pięciopunktową przewagę nad GKS-em Tychy. Dodatkowo Bruk-Bet ma aż o cztery mecze rozegrane mniej niż np. czwarty ŁKS Łódź.

Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bruk-Bet. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.25. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.2. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.2.

Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza fakty meczowe

  • Górnik Łęczna przegrał tylko jedno z pięciu ostatnich meczów u siebie
  • Bruk-Bet wygrał zaledwie jedną potyczkę w pięciu ostatnich wyjazdowych starciach
  • W 4 z 5 ostatnich wyjazdowych meczów Bruk-Bet stracił minimum jednego gola

Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza typy

Pozycje obu ekip sugerują, iż powinniśmy być świadkami bardzo ciekawej rywalizacji. Spodziewamy się wielu emocji i goli z dwóch stron.

Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.88 @ LV BET 

Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.5 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy