Górnik Łęczna – Odra Opole 🇵🇱 Typy, kursy (15.05.2021)

Bardzo ważny mecz dla strefy barażowej odbędzie się na Lubelszczyźnie. Górnik Łęczna – Odra Opole to starcie, w którym albo jedna drużyna odpadnie z walki o baraże, albo gra o szóste miejsce nabierze jeszcze większych rumieńców. 

Górnik Łęczna – Odra Opole zapowiedź (sobota, 16:00)

Przed chwilą Górnik był bliski wysforowania się na prowadzenie w tabeli, a zaraz może… wypaść z szóstki. Fatalna seria drużyny Kamila Kieresia trwa, choć teraz wydaje się idealny moment na jej zakończenie. Łęcznianie w ostatnich sześciu meczach zgarnęli ledwie 4 punkty, a gdy policzymy dziewięć ostatnich gier, wyjdzie zaledwie 7 „oczek”. To katastrofalny bilans jak na ekipę, która miała bić się o Ekstraklasę z pozostałymi drużynami. Co prawda nadal mogą do niej awansować – przez baraże – jednak dzisiaj bardziej spoglądają za plecy, niż przed siebie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Za ich plecami Miedź Legnica oraz Odra Opole. Najbliższy rywal traci sześć punktów, więc ma szansę odrobić połowę strat i zbliżyć się na odległość jednego meczu. Czy to możliwe? Patrząc na dyspozycje Odry… wszystko jest możliwe. Najpierw seria 5 remisów w 6. meczach, a teraz grają w kratkę. Wygrana z Koroną, porażka z Radomiakiem, triumf nad Chrobrym, lanie od GKS-u Jastrzebie i zwycięstwo z Puszczą. Z serii wychodziłaby porażka w Łęcznej, ale… każda passa ma swój koniec.

Górnik Łęczna – Odra Opole kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Górnik wygra, kurs: 1,97
  • Odra wygra, kurs: 3,73
  • Remis, kurs: 3,40

Górnik Łęczna – Odra Opole fakty meczowe

  • Górnik zdobył 7 punktów w ostatnich 9. meczach i wygrał w tym czasie tylko jedno spotkanie
  • Odra nie wygrała pięciu ostatnich wyjazdów – trzy remisy i dwie porażki
  • Jesienią było 1:1

Górnik Łęczna – Odra Opole typy

Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Wygrana Górnika usuwa im jednego rywala z walki o baraże. Z kolei triumf Odry daje im realne szansę na szóstkę. Coś czujemy w powietrzu remis w Łęcznej.

Typ: Remis @ 3,40 Totolotek