Górnik Polkowice – Bytovia 🇵🇱 Typy, kursy (05.06.2021)

Dla gospodarzy ostatni domowy mecz, dla gości ostatnia szansa na uratowanie ligowego bytu. Górnik Polkowice – Bytovia to spotkanie dwóch biegunów tabeli. Lider i ekipa z I ligi w przyszłym sezonie, kontra czerwona latarnia i prawdopodobnie trzecioligowiec w kolejnych rozgrywkach.

Górnik Polkowice – Bytovia zapowiedź (sobota, 16:30)

Polkowiczanie już awansowali do I ligi, a dzisiaj mogą przybić zwycięstwo w drugoligowych rozgrywkach. Niespodziewany awans, ale jak najbardziej zasłużony. Drużyna Janusza Niedźwiedzia na przestrzeni całego sezonu była zdecydowanie najmocniejsza i też potrafiła grać niezwykle efektownie. To połączenia pozwoliło wrócić na zaplecze Ekstraklasy po dziewięciu latach przerwy. Ciekawe czy uda im się utrzymać skład, gdyż wielu piłkarzy zrobiło spore wrażenie na obserwatorach z całej Polski. O ile nazwiska Piątkowski czy Wacławczyk były dobrze znane, o tyle tacy gracze jak Terpiłowski czy Szuszkiewicz będą mogli przebierać w ofertach. Podobnie jak trener, którego kusi Podbeskidzie, czyli rywal Górnika w przyszłym sezonie.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Bytovia prawdopodobnie także zmieni ligę po sezonie. Kłopot w tym, że chodzi o spadek do III ligi. Po niezłej jesieni Adriana Stawskiego zastąpił Kamil Socha na stanowisku trenera i jest znacznie gorzej. Mimo że początek niczego nie wskazywał. W pierwszych sześciu meczach zespół zdobył 9 punktów, ale od remisu w Częstochowie wszystko się skończyło. Siedem porażek z rzędu, później dwa remisy i dwie kolejne porażki. Istna katastrofa i tylko cud może ich uratować przed spadkiem w grono trzecioligowców.

Górnik Polkowice – Bytovia kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Górnik wygra, kurs: 1,46
  • Bytovia wygra, kurs: 4,98
  • Remis, kurs: 4,90

Górnik Polkowice – Bytovia fakty meczowe

  • Górnik już awansował do I ligi, a w tym meczu może zapewnić sobie zwycięstwo w rozgrywkach
  • Bytovia jeśli nie wygra, spadnie do III ligi
  • W pierwszym meczu Górnik wygrał 2:0 na wyjeździe

Górnik Polkowice – Bytovia typy

Ostatni ratunek dla Bytovii. Nie mają wyjścia i muszą zaatakować. Górnik z kolei będzie chciał przypieczętować wygraną w II lidze na własnym stadionie.

Typ: Obie strzelą @ 1,70 Totolotek

Typ: Górnik wygra i obie strzelą @ 2,72 Totolotek