Górnik Polkowice – GKS Tychy 🇵🇱 Typy, kursy (24.09.2021)

Górnicze derby mają być hitem piątkowego grania w I lidze. Górnik Polkowice – GKS Tychy to starcie ekip o odmiennych celach. Gospodarze jako beniaminek chcą się spokojnie utrzymać. Goście w ubiegłym sezonie na ostatniej prostej wywrócili się w wyścigu po Ekstraklasę. Teraz chcieliby to naprawić.

Górnik Polkowice – GKS Tychy zapowiedź (piątek, 20:30)

Tyszanie nowy sezon rozpoczęli bardzo słabo. Drużyna Artura Derbina na dzień dobry zgarnęła zaledwie 2 punkty w czterech spotkaniach. Jednak po wyjeździe do Bielska-Białej przyszło przełamanie. od tamtej pory pięć spotkań i aż 13 „oczek”! Pokonali Sandecję, Zagłębie, Arkę oraz Chrobrego. Ostatnio mieli trochę szczęścia zgarniając punkt z Widzewem dopiero w doliczonym czasie gry. Mimo tego GKS Tychy dołączył do szerokiej czołówki i na pewno zechce w niej pozostać.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Górnik Polkowice to beniaminek I ligi. W ubiegłym sezonie sensacyjnie wygrali rozgrywki II ligi. Jednak po tym ponieśli spore straty. Wśród nich przede wszystkim odejście trenera Janusza Niedźwiedzia. Póki co zajmują 13. miejsce w tabeli, ale na ich koncie widnieje zaledwie jedna wygrana – 2:1 z Arką. Poza tym punktują głównie… remisami. Aż pięć spotkań kończyło się podziałem punktów, w tym trzy ostatnie! Na uwagę zasługuję fakt, że polkowiczanie sporo strzelają i sporo tracą, stąd bilans bramkowy 11:16.

Górnik Polkowice – GKS Tychy kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Górnik wygra, kurs: 2,90
  • GKS wygra, kurs: 2,40
  • Remis, kurs: 3,35

Górnik Polkowice – GKS Tychy fakty meczowe

  • Dzisiejszy mecz to spotkanie 13. drużyny w tabeli z 6.
  • Średnia goli w meczach z udziałem Górnika to 3 na każde 90 minut. W przypadku tyszan mowa o 1,77 na spotkanie
  • Oba zespoły jeszcze nie spotkały się w meczu o punkty

Górnik Polkowice – GKS Tychy typy

Na górnicze derby stawiamy na gole z obu stron.

Typ: Obie strzelą @ 1,75 LV BET