Górnik Zabrze – Stal Mielec 🇵🇱 Typy, kursy (07.08.2021)

Pojedynek Górnika Zabrze ze Stalą Mielec będzie starciem ekip, które nie rozpoczęły tego sezonu Ekstraklasy w najlepszym stylu. Zarówno gospodarze jak i goście znajdują się po dwóch kolejkach w strefie spadkowej. Na tym etapie rozgrywek nie ma to dużego znaczenia, jednak oczywistym jest, że brak poprawy formy może okazać się tragiczny w skutkach.

Górnik Zabrze – Stal Mielec zapowiedź (sobota, 17:30)

Transfer Lukasa Podolskiego chyba nieco przesłonił wszystkim problemy Górnika. W pierwszych dwóch kolejkach sezonu ekipa z Zabrza wyglądała bowiem naprawdę słabo. Najpierw Górnicy przegrali z Pogonią Szczecin (0:2), a następnie ponieśli porażkę w starciu z Lechem Poznań, Pojedynek z ekipą z Wielkopolski rozpoczął się obiecująco, wynik spotkania otworzył już w 8. minucie Jimenez, potem niestety było już tylko gorzej. Tuż przed przerwą stan rywalizacji wyrównał Kamiński, w drugiej połowie natomiast widowisko przybrało zdecydowanie jednostronny obrót – dwie bramki Lecha pogrzebały szanse Zabrzan na pierwsze punkty w sezonie. W mecz przeciwko drużynie z Bułgarskiej swój debiut zaliczył Podolski, jego obecność na boisku nie pozwoliła jednak odmienić Górnikowi losów tego spotkania.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Stal rozpoczęła zmagania w tym sezonie nieco lepiej niż jej dzisiejsi rywale. Ekipa z Podkarpacia na otwarcie rozgrywek zremisowała wynikiem 1:1 z Termaliką.  W następnej kolejce piłkarze Stali musieli z kolei uznać wyższość Piasta Gliwice (0:2). Bilans bramkowy 1:3 oraz jeden punkt na koncie dają drużynie dopiero 16. miejsce w stawce. Tylko Wisła Płock oraz Górnik Zabrze są drużynami, które gorzej zainicjowały sezon 2021/22. Oba starcia w poprzednim sezonie pomiędzy Stalą i Górnikiem kończyły się wygraną Zabrzan (2:0 oraz 2:1).

Górnik Zabrze – Stal Mielec przewidywane składy

Górnik Zabrze: Górnik: Sandomierski, Michalski, Wiśniewski, Janicki, Janza, Dadok, Dziedzic, Podolski, Nowak, Cholewiak, Jimenez

Stal Mielec: Gliwa, Sitek, de Amo, Matras, Flis, Getinger, Mateusz Mak, Kolew, Tomasiewicz, Budziński, Jankowski

Górnik Zabrze – Stal Mielec kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV BET prezentują się następująco:

  • wygrana Górnika Zabrze: 2.20
  • remis: 3.40
  • zwycięstwo Stali Mielec: 3.25

Górnik Zabrze – Stal Mielec fakty meczowe

  • Obie drużyny nie wygrały w tym sezonie jeszcze meczu.
  • Górnik przegrał swoje oba dotychczasowe spotkania.
  • W ostatniej kolejce debiut w barwach Górnika zaliczył Lukas Podolski.

Górnik Zabrze – Stal Mielec nasze typy

Co tu dużo mówić, mamy w tym wypadku do czynienia z drużynami, które wyglądają na starcie sezonu naprawdę słabo. Przede wszystkim w oczy rzuca się ich słaba postawa w defensywie (szczególnie w przypadku Górnika). Nie przewidujemy by miało to być porywające widowisko, naszymi typami na te starcie będą remis oraz BTTS.

Górnik Zabrze – Stal Mielec | Typ: Remis @3.40 LV BET

Górnik Zabrze – Stal Mielec | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.79 LV BET

Komentarze

komentarzy