Gram grubo #10: W Chorzowie będzie GRUBAS

beginner's workshop

Pojedynek Ruchu Chorzów z Wisłą Płock będzie arcyciekawy. Poważnie. Nie ma w tym nawet krzty ironii. Jak zawsze mamy coś w rękawie na takie mecze. 

Beniaminek z Płocka do tej pory uzbierał na koncie 3 punkty, które zostały wywalczone po zwycięstwie nad Lechią. Później przyszły porażki z Piastem i Legią, ale gdyby oba te mecze trwały po 15 minut, to Wisła miałaby na koncie komplet punktów (tak, idiota pomyślicie). Potencjał Nafciarzy jest ogromny, z meczu na mecz będą grać coraz lepiej, ale muszą zapłacić frycowe.

Obrona we wszystkich spotkaniach przebijała swoje wcześniejsze błędy. W Chorzowie powinno dojść do lekkiego przemeblowania, a z ławką powinien zaprzyjaźnić się Cezary Stefańczyk. Ułożona noga to jedyny atut tego piłkarze, ale gdy na boisku jest Furman, Czarek traci na wartości. W obronie prezentuje się wybitnie słabo, a jeśli dobrze liczę, 2 stracone bramki są jego zasługą.

Ofensywa Wisły sprawuje się wyśmienicie. Zdobyć dwie bramki z Legią i nie zdobyć punktu to sztuka. Do tego wszystkiego z każdym dniem Kriwiec wygląda coraz lepiej kondycyjnie, a waga wskazuje właściwy pułap (Białorusin był trochę zalany).

Ruch jak to Ruch. Zawsze ma problemy, zawsze musi radzić sobie z odejściami piłkarzy i kiepską sytuacją finansową. Dużo młodości w zespole powoduje, że podobnie jak Wisła będą potrzebowali czasu, by się zgrać. Teraz cała mądrość działaczy, by pozwolić trenerom pracować.

Dziś obie ekipy zagrają bez kompleksów. Spodziewamy się tu sporej ilości bramek (może wysoki remis?), bo wystarczy nawet przeanalizować same wyniki obu ekip.

Ruch – Górnik 2:1

Jaga – Ruch 4:1

Arka – Ruch 3:0

Wisła – Lechia 2:1

Piast – Wisła 2:1

Wisła – Legia 2:3

Takie wyniki w hokeju czasami nie padają, a co dopiero mówić o piłce. Dziś nikt się nie będzie oszczędzał, bo tu każda z ekip mówi sobie – „jak nie z nimi, to z kim?”

Ruch Chorzów – Wisła Płock | Powyżej 2,5 bramki 2,22 Oddsring

Jeśli chcecie podziękować nam jakoś za nasze typy, to możecie zrobić to w dwojaki sposób. Możecie wpłacić część wygranej na jedną z działalności charytatywnych, a jeśli chcecie również wesprzeć działalność naszej strony, to możecie skorzystać z ofert prezentowanych bukmacherów i założyć konto z naszego linku. 

signup-banner-pl

600PLN + 111PLN przy pierwszej wpłacie!

Nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji!

Co dla Ciebie mamy?

Bonus od Pierwszej Wpłaty 200% do 600 PLN oraz (lub)
Podwojenie pierwszego depozytu 100% do 111PLN

Tylko na zzapolowy.com masz szansę na podwójną promocję powitalną w OddsRing!
Załóż konto w OddsRing podając kod bonusowy ZZAPOLOWY aby natychmiast podwoić wartość pierwszego depozytu – nawet do 111zł!

Poniżej krótka instrukcja korzystania z promocji: (zalecamy wyczyścić ciasteczka (pliki cookies) z przeglądarki)

1. Zarejestruj się w OddsRing ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu oraz koniecznie wpisz kod bonusu: ZZAPOLOWY)

=> Kliknij i zarejestruj konto tutaj <=

====> UNIKALNA PROMOCJA w OddsRing <====
>>>>> Kliknij i zarejestruj konto tutaj <<<<<

2. Dokonaj depozytu

3. Napisz na ades info-pl@oddsring.com przed postawieniem pierwszego zakładu, a OddsRing podwoi twój pierwszy depozyt – aż do 111zł!

Zasady:
– bonus jest dopisywany do 48 godzin od wysłania maila.
– promocja obowiązuje tylko na pierwszy depozyt złożony w OddsRing
– bonus to 100% pierwszego depozytu do kwoty 111zł (np. Twój pierwszy depozyt to 50zł – otrzymasz bonus 50zł, Twój pierwszy depozyt to 200zł – otrzymamy bonus w wysokości 111zł)- promocja trwa do 21.08.2016
– przed wypłatą należy łączną kwotę depozytu i bonusu obrócić 10 razy po kursie min 1.75 oddając min. 10 zakładów. W przypadku zakładów akumulowanych – każdy z kursów składowych na kuponie akumulowanym musi wynosić mi. 1.5
– promocja przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrują się ze specjalnego linku za pośrednictwem strony zzapolowy.com i przy rejestracji wpiszą kod bonusowy zzapolowy
– bonus może być dopisany wyłącznie przed postawieniem pierwszego zakładu
– OddsRing zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania klientowi bonusu w wypadkach, gdy OddsRing ma podstawy sądzić, że w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu promocji, np. zakładając kilka kont
– Użytkownicy kont muszą mieć ukończone 18 lat.
– Bonus jest dostępny w wersji mobilnej i stacjonarnej. Obowiązują te same warunki i zasady.
– Ta oferta jest dostępna jeden raz na użytkownika, adres, IP lub gospodarstwo domowe. OddsRing stosuje ścisłą zasadę „jeden użytkownik – jedno konto” i stosuje szereg własnych środków bezpieczeństwa, aby wyegzekwować przestrzeganie powyższej zasady.
– oprócz specjalnego bonusu nadal będziesz kwalifikował się do udziału w standardowej ofercie powitalnej OddsRing – 200% do 600zł
– rejestracje i zgłoszenia wysłane po zakończeniu promocji nie będą uprawniały do otrzymania bonusu

Komentarze

komentarzy