Gram grubo #109: Wieś tańczy, wieś śpiewa, czyli Hoffenheim w Lidze Mistrzów

gramgrubo

No i pięknie! Po raz kolejny piłkarze Hull dali nam zarobić! Paradoks. Drużyna, która pewnie do ostatnich kolejek walczyć będzie o utrzymanie, już niejednokrotnie pomogła nam się wzbogacić. Z całego serca życzymy im utrzymania, by w kolejnym sezonie również sprawiali niespodzianki największym klubom z Premier League. Cel na dziś? Podwojenie stawki! 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 17:30 na boisko wyjdą piłkarze Hoffenheim i Frankfurtu w ramach 31. kolejki Bundesligi. Gospodarze z 55 punktami zajmują 4. pozycję w tabeli i w obliczu wczorajszego remisu Borussii Dortmund, stoją przed ogromną szansą wskoczenia na 3. miejsce, które dałoby im upragnioną Ligę Mistrzów bez kwalifikacji. Goście natomiast plasują się na 11. miejscu i są ekipą, którą zaliczyłbym do trzeciej kategorii według podziału z wczorajszego odcinka „Gram grubo”. Nie mają już o co grać w tegorocznych rozgrywkach, dlatego będąc na wyjeździe, bez presji powinni uznać wyższość „Wieśniaków”. Ci bowiem mogą pochwalić się serią ośmiu zwycięstw z rzędu przed własną publicznością! Pięć wyjazdowych porażek z rzędu w Bundeslidze zaliczyli natomiast podopieczni Niko Kovaca. Wniosek? Łatwe zwycięstwo gospodarzy!

Hoffenheim – Eintracht Frankfurt | Hoffenheim, 1,52

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

Gdy „Wieśniaki” będą świętować wskoczenie na trzecie miejsce w tabeli, a my odhaczymy pierwsze spotkanie na naszym kuponie, we Francji rozpocznie się mecz pomiędzy Niceą a PSG. Gospodarze to trzecia drużyna Ligue 1, która na więcej już w tym sezonie raczej liczyć nie może. Okej, jeśli wygraliby dzisiaj ze stołeczną drużyną, a potem wyczekiwaliby kolejnej wpadki klubu z Parku Książąt, to mieliby szansę na ostatecznie drugie miejsce. Jednak nie przewiduję takiego przebiegu spraw. Były klub Grzegorza Krychowiaka, bo tak już praktycznie można powiedzieć o jego przynależności do PSG, po prostu musi ten mecz wygrać. Allianz Riviera to nie najłatwiejszy teren do zdobycia. Nicea ostatni raz przegrała na nim 3 listopada ubiegłego roku! Jednak, w mojej ocenie, paryżanie podbiją twierdzę. Z pewnością żyją jeszcze nadzieją o mistrzostwie Francji, a bez dzisiejszej wygranej mogą schować ową nadzieję na samo dno kieszeni paryskich działaczy. Mecz może mieć dramatyczny przebieg, ale wynik końcowy będzie nam sprzyjał.

Nicea – PSG | PSG, 1,57

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

hoff

Komentarze

komentarzy