Gram grubo #123: Wycieczka do Włoch z postojem w Niemczech

gramgruboWariat okazał się być prawdziwym wariatem. Nie miał nic wspólnego z rzeczywistością i faktami. Udinese, mimo że strzeliło dwie bramki, musiało uznać wyższość Interu, który odpłacił się pięcioma trafieniami. Jednak z góry założyliśmy, że kupon należy traktować jako bonus. Dzisiaj natomiast chcemy poprawić swoją skuteczność, a pomóc w tym mają nam dwa mecze o stawkę. Zapraszamy na wycieczkę do Włoch, podczas której zrobimy postój w Niemczech.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Rewanż Eintrachtu Brunszwik z Wolfsburgiem w ramach barażu o Bundesligę to bardzo interesujące spotkanie. W pierwszym meczu „Wilki” zdołały wyszarpać korzystny dla nich wynik, który jednak nie wygląda zbyt okazale. Zaledwie jedna strzelona bramka drużynie występującej w niższej klasie rozgrywkowej może okazać się zbyt słabym argumentem, by kolejny sezon spędzić w niemieckiej elicie. Eintracht nie jest więc na przegranej pozycji, mając na uwadze jego możliwości przed własną publicznością – pięć ostatnich takich meczów to komplet zwycięstw. Jednak trzeba pamiętać o pozaboiskowym czynniku. Głównym sponsorem Wolfsburga jest Volkswagen, a Eintrachtu Seat. Dla zwykłego zjadacza chleba być może nie ma w tym nic intrygującego, ale dla osób obeznanych może to wzbudzać wiele podejrzeń, bowiem właścicielem Seata jest uwaga… Volkswagen! Mamy więc do czynienia z meczem o wielką stawkę, w którym nie wydaje mi się, by osoby decyzyjne chętnie widziały zamianę miejsc obu klubów. Jednak nie zamienię się w Antoniego Macierewicza i nie oprę swojego typu na szukaniu dziury w całym i teorii spiskowej. W Brunszwiku na szczeblu 2. Bundesligi na dziesięć ostatnich meczów bramki ośmiokrotnie padały po obu stronach. Dlatego w tym spotkaniu postawię na BTTS, biorąc pod uwagę szczyt piłkarskich możliwości na własnym stadionie Eintrachtu oraz z pewnością świadomość „Wilków” o nie najlepszym wyniku wypracowanym w Wolfsburgu, który będzie determinował kolejne gole.

Eintracht Brunszwik – Wolfsburg | BTTS, 1,75

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

Po postoju w Niemczech czas na Włochy, gdzie Frosinone rozegra mecz rewanżowy z Carpi. Obie drużyny zajęły miejsca w przedziale 3-8, dlatego walczą w formule pucharowej o awans do Serie A. W pierwszym meczu, w którym wręcz wiało nudą, padł bezbramkowy remis. Zaledwie po jednym celnym strzale po obu stronach i podobne posiadanie piłki nie pozwoliło na wyłonienie faworyta. Jednak moim zdaniem o wiele większe szanse na dojście do finału play-offów mają dzisiejsi gospodarze. Dlaczego? Frosinone zajęło trzecie, czyli najwyższe, miejsce w całej stawce drużyn grających w play-offach. Dziewięć punktów przewagi nad czwartą Perugią oraz identyczna liczba punktów co druga – mająca bezpośredni awans do Seria A – Verona wskazują na teoretycznie największe szanse na awans. W dodatku wygrało trzy ostatnie mecze z rzędu na własnym stadionie, dlatego w meczu o takiej randze nie powinno zawieść swoich kibiców. Sprzyja mu również bilans starć z Carpi. Biorąc pod uwagę mecze w XXI wieku, gdy Carpi przyjeżdżało na Stadio Matusa, zawsze przegrywało. Miejmy nadzieję, że nie ulegnie to dzisiaj zmianie, a nasz typ na zwycięstwo gospodarzy się sprawdzi.

Frosinone – Carpi | Frosinone, 1,95

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł bonusu! 

Wycieczka do Włoch

Komentarze

komentarzy