Gram grubo #178: Starcie potęg

gramgrubo

Hiszpania pokazała kawał dobrej piłki. Nasze obstawianie ostatnio to też jeden wielki kawał, ale taki urok tej gry. Po dobrej passie przyszedł gorszy moment. Szczerze mówiąc, obstawianie eliminacji mistrzostw świata nam nie służy i z utęsknieniem upatrujemy rozgrywek ligowych. Pomęczymy się z reprezentacjami jeszcze kilka dni i spróbujemy wyjść na plus.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj skupimy się na potęgach europejskiego futbolu. Już o 18:00 Wyspy Owcze podejmą Andorę. I co tu dużo mówić, w tym spotkaniu nie poznamy lepszej drużyny. Zobaczymy, która ekipa jest gorsza. Według bukmacherów bliżej wygrania tej konkurencji jest gościom, dając na ich zwycięstwo kurs rzędu 8,0. Gdyby typer-amator spojrzał na zestawienie kursów, w oka mgnieniu pomyślałby, jaką to Wyspy Owcze nie są piłkarską potęgą, a trzy punkty należą im się z miejsca. Śmiejemy się z obu reprezentacji, ale to Łotwa okupuje ostatnią pozycję w grupie B. Wracając do typu, naszym zdaniem warto zagrać na remis, ale my zdecydujemy się na ten do przerwy. Przewidujemy flaki z olejem w wykonaniu piłkarskich potęg i nudne 0:0 do przerwy. A jeśli któraś z drużyn wysunie się na prowadzenie, klaskać będziemy co najmniej do jutra. W końcu w Europie nie ma już słabych drużyn. A na naszej facebookowej grupie znajdziecie specjalny bonus w postaci dokładnego wyniku, który mamy nadzieje się ziści! 😉