Gram grubo #180: Trafienia młodego Wernera

gramgrubo

Po eliminacjach mistrzostw świata pora na zmagania ligowe, które darzymy chyba większym uczuciem. I choć to dopiero początek weekendu, postaramy się rozpocząć go od zysku. Dzisiaj grają we Francji, Polsce, Hiszpanii, czy choćby w Niemczech. I to właśnie bezpośrednio za naszą zachodnią granicą spróbujemy wyszukać coś profitowego.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Naszą uwagę skupiło spotkanie pomiędzy Hamburgiem a Lipskiem. Gospodarze po dwóch kolejkach mają powody do zadowolenia – z kompletem punktów zajmują trzecią pozycję dzięki zwycięstwu z Augsburgiem (1:0) oraz FC Koeln (3:1). Goście również wygrali w ostatniej kolejce z Freiburgiem (4:0), jednak zdążyli zaznać goryczy porażki w obecnym sezonie. W pierwszym meczu na wyjeździe musieli uznać wyższość piłkarzy Schalke. Dzisiaj to goście z Lipska są uznawani za faworytów, jednak jak pokazał początek obecnych rozgrywek, nie można lekceważyć „Rothosen”, jak mawia się na hamburski zespół.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

HSV będzie jednak musiało poradzić sobie bez Thoelke, Ekdala, Hunta i Mullera, którzy zmagają się z kontuzją, a Mavraj pauzuje za kartki. Trener wicemistrza Niemiec nie ma podobnych problemów i może wystawić najsilniejszy skład, jeśli żaden z drobnych urazów w ostatniej chwili nie przeobrazi się w zbyt sporą przeszkodę. Nie skupimy się jednak na wytypowaniu zwycięzcy. Dzisiaj postawimy na strzelca bramki, a nim w naszej ocenie będzie młody, ale jakże perspektywiczny Timo Werner. 21-latek jest w świetnej dyspozycji, co nie umknęło uwadze szkoleniowcowi niemieckiej reprezentacji, który powołał go na ostatnie zgrupowanie. Piłkarze RB Lipsk odwdzięczył się trzema trafieniami w dwóch spotkaniach. Najpierw w 4. minucie otworzył wynik spotkania z Czechami (1:2), a następnie dołożył dwa trafienia w meczu z Norwegią (6:0). W Bundeslidze również nie próżnuje. W tym sezonie zdążył wpisać się na listę strzelców już dwukrotnie, w starciu z Freiburgiem. Dzisiaj liczymy na podtrzymanie passy młodego Niemca, za gola którego FORTUNA oferuje przyzwoity kurs – 2,30.

Hamburger SV – RB Lipsk | Timo Werner strzeli gola, 2,30

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy