Gram grubo #186: Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie

gramgrubo

Galatasaray wczoraj nie dało szans swojemu rywalowi, przez co niestety nasz zakład okazał się tylko połowicznie trafiony. Obie drużyny nie strzeliły bramki i bukmacher oskubał nas za pomocą miecza zwanego BTTS-em, a raczej jego nieobecnością. Ale kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie, dlatego dzisiaj dubel stworzony z typu, który wczoraj nas pogrążył.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 16:45 święto piłkarskie w Holandii, bowiem PSV podejmie na własnym stadionie lidera Eredivisie – Feyenoord. Liga holenderska od zawsze słynęła z wielu bramek i wręcz hokejowych wyników. Dzisiaj, gdy mierzy się czołówka tychże rozgrywek, nie powinno być inaczej. Gospodarze na cztery ostatnie mecze przed własną publicznością trzykrotnie tracili bramkę, dlatego podejmując lidera Eredivisie mającego na koncie komplet punktów, spodziewamy się bramek po obu stronach barykady. U siebie PSV jest piekielnie mocne, ale Feyenoord, jak na lidera przystało, powinien dorzucić coś od siebie i być może już w pierwszej połowie będziemy świadkami bramek dla obydwu drużyn.

PSV – Feyenoord | obie drużyny strzelą gola, 1,55

+ do 400 zł bonusu!

Kwadrans później rozpocznie się kolejny hit, tym razem w chorwackiej ekstraklasie, w której trzeci w tabeli Hajduk Split podejmie drugą Rijekę. W Chorwacji strzelanie wielu bramek raczej nie jest rzadkością, zwłaszcza gdy mowa o dwóch czołowych drużynach ligi. Rijeka choćby w ostatniej kolejce potrafiła rozbić rywala 7:0, co doskonale pokazuje jej potencjał ofensywny. Tutaj przede wszystkim BTTS opieramy na bezpośrednich starciach obydwóch drużyn. Na szesnaście ostatnich wizyt Rijeki w Splicie aż czternastokrotnie padały bramki zarówno dla gości, jak i dla gospodarzy. Dzisiaj liczymy na podtrzymanie passy, co pozwoli nam oskubać buka.