Gram grubo #196: Wracając do korzeni, czyli ryzykowny czwartek

gramgrubo

Pod ostatnimi odcinkami „Gram grubo” na naszej facebookowej grupie wykreowała się ciekawa dyskusja odnośnie do charakteru naszego cyklu. Część z Was zarzuciła nam, że gramy zbyt zachowawcze typy, na które wpadłby niejeden typer. Trudno się z tym nie zgodzić, gdyż ostatnio chcieliśmy zminimalizować ryzyko i postawić na pewny zysk, jednak i to nie zawsze kończy się powodzeniem. Bzdurą natomiast jest stwierdzenie, że od zawsze prezentujemy zachowawczość, a fani, którzy są z nami od początku, z pewnością pamiętają, jakie „wariaty” pozwalały nam zarobić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tychże członków naszej grupy, dziś postawimy na ryzyko i typ, którego u nikogo jeszcze dzisiaj nie widzieliśmy.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Skupimy się na starciu Szkotów ze Słowakami. W grupie F o awans nie muszą się już raczej martwić Anglicy, którzy na dwa mecze do końca eliminacji mają 20 punktów i pięć oczek przewagi nad drugą Słowacją. O drugie miejsce walka będzie jednak trwała do samego końca. Słowacja jest na ten moment najbliżej osiągnięcia celu. Ma punkt przewagi nas dzisiejszym przeciwnikiem – Szkocją, oraz Słowenią, która dzisiaj zagra z liderem grupy i to na wyjeździe. Nasi południowi sąsiedzi mogą więc znacznie powiększyć swoje szanse na awans po starciu w Glasgow. Ale gospodarze nie poddadzą się bez walki. Przed własną publicznością nie przegrali od siedmiu spotkań, czyli od ponad roku. Ostatnim pogromcą Szkotów na ich własnym stadionie byli Niemcy, którzy po arcyciekawym spotkaniu wygrali 3:2.

W pierwszym meczu eliminacji do mundialu w Rosji pomiędzy dzisiejszymi przeciwnikami wygrała Słowacja i to aż 3:0. Od tego spotkania minął niemalże rok, a gra podopiecznych Gordona Strachana wygląda o niebo lepiej. Dzisiaj są według bukmacherów minimalnym faworytem do zgarnięcia trzech punktów, jednak postawimy na remis. Słowacja nie może przede wszystkim przegrać w Glasgow, a Szkocja znana jest z dobrej, nastawionej przede wszystkim na siłę defensywy. Warto wspomnieć, że nasi południowi sąsiedzi w tych eliminacjach jeszcze nie dzielili się punktami, a każda passa kiedyś ma swój koniec. Remis wydaje się najsensowniejszym rezultatem drużyn, które mają realne szanse na mundial w Rosji. Kurs bierzemy z HITU DNIA w FORTUNIE. Tym razem ryzykownie, ale chyba tego oczekiwaliście ;)?

Szkocja – Słowacja | remis, 3,22

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy