Gram grubo #198: Dostać szóstkę od profesorów futbolu

gramgrubo

Ryzyko się opłaciło! Wczoraj poprawnie wytypowaliśmy dwóch strzelców i po raz kolejny pomogliśmy Wam zarobić. Nadal mamy w głowach wyszarpane zwycięstwo przez Szkotów z przedwczoraj, kiedy to gol padł w samej końcówce, psując nasz remis. Jednak karma wraca, bowiem wczorajszy gol Yarmolenko, dający nam zwycięstwo, padł w 87. minucie… Hasłem przewodnim naszym cyklu w trakcie przerwy reprezentacyjnej jest ryzyko, dlatego i dzisiaj bez niego się nie obejdzie. Rzutem na taśmę podajemy typy na sobotni wieczór!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:45 Andora na własnym stadionie podejmie Portugalię. Najgorsza drużyna zmierzy się więc z najlepszą ofensywą grupy B. Dla gospodarzy będzie to kolejne spotkanie, w którym oddadzą trzy punkty, dla gości jednak o coś znacznie ważniejszego. Portugalczycy z pewnością woleliby uniknąć baraży i skończyć zmagania na pierwszym miejscu w grupie. O to będzie trudno, bowiem rozpędzeni Szwajcarzy mają przewagę trzech punktów nad Ronaldo i spółką, a dzisiaj podejmą u siebie Węgrów, dla których marzenia o rosyjskim mundialu odeszły już w zapomnienie.

Kurs na Portugalię na poziomie 1,01 obrazuje szanse Andory na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu, skupimy się jednak na bramkach, które z pewnością padną. Andora nie traci u siebie ich zbyt wielu, bowiem na cztery mecze domowe rywale strzelali zaledwie trzykrotnie. Wskakujemy więc na wyższy poziom ryzyka i liczymy na sromotną porażkę gospodarzy, typując powyżej 5 goli. Liczymy przede wszystkim na Cristiano Ronaldo, który w klasyfikacji strzelców eliminacji mistrzostw świata jest tuż za Robertem Lewandowskim z 14 trafieniami. W pierwszym meczu pomiędzy tymi reprezentacjami w Portugalii padło 6 bramek (6:0) i dzisiaj – choć o to będzie znacznie trudniej – liczymy na powtórkę.