Gram grubo #204: Regularność PSG

gramgrubo

Wczorajsza kolejka Ligi Mistrzów wedle zapowiedzi przyniosła kilka niespodzianek. Chyba największą zdaje się strata punktów Borussii Dortmund, która tylko zremisowała w Nikozji 1:1. Co ciekawe, to niemiecki zespół gonił wynik i tak naprawdę mógł opuszczać Cypr w jeszcze gorszych nastrojach. My nie zarobiliśmy mimo trafienia zwycięzcy starcia Feyenoord–Szachtar. Możemy sobie pluć w brodę, że nie skorzystaliśmy wczoraj z HITU DNIA w Fortunie, dzięki czemu kurs byłby na tyle zachęcający, by grać singla. Dołożyliśmy Porto z podpórką, które niestety musiało uznać wyższość gospodarzy. Dzisiaj spróbujemy odrobić wczorajsze niepowodzenie.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Tradycyjnie o 20:45 na murawę stadionu w Turynie wyjdą piłkarze miejscowego Juventusu oraz goście z Portugalii. „Stara Dama” po dwóch kolejkach fazy grupowej zajmuje dopiero trzecie miejsce w grupie D. Sporting dzięki lepszemu bilansowi bramek jest tuż nad włoskim zespołem. Juventus nie może więc dopuścić do straty punktów i jeśli chce myśleć o wyjściu z grupy, taki mecz po prostu musi wygrać. Sporting nie najgorzej wszedł w ten sezon. W Primeira Lidze jest drugi, tuż za Porto, a w Champions League robi, co może, mając na uwadze, że przyszło mu grać z mistrzem Hiszpanii oraz Włoch. Z Barceloną co prawda przegrał 0:1 po bramce samobójczej, ale z Grecji wywiózł ważne trzy punkty w starciu z Olympiakosem. Dzisiaj jednak nie będzie faworytem w spotkaniu ze „Starą Damą”. Juventus ostatnio musiał zaznać smaku porażki w meczu z Lazio, dlatego będzie próbował zrehabilitować się i wynagrodzić kibicom ostatnią klęskę. Bukmacherzy również upatrują zwycięstwa gospodarzy, a my dzisiaj zgodnie z nimi postawimy „czystą jedynkę”. Potencjał ofensywny turyńczyków jest wielki i mamy nadzieję, że dzisiaj tylko to potwierdzą.

Juventus – Sporting | Juventus, 1,46

+ do 400 zł bonusu!

O ile pierwszy typ nikogo z pewnością nie zadziwi, o tyle drugie zdarzenie nie jest już tak pospolite, a zarazem pewne. Wzięliśmy pod lupę mecz Anderlechtu z PSG, czyli starcie drużyny, która jeszcze nie strzeliła bramki w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz ekipy, której bramkarz dotychczas nie musiał wyciągać piłki z siatki. Faworyt może być więc tylko jeden. Naszpikowane gwiazdami PSG nie powinno mięć najmniejszego problemu ze strzeleniem kolejnych bramek, a te w naszej ocenie padną już do przerwy. I to co najmniej dwie. Wicemistrzowie Francji zarówno w starciu z Celtikiem, jak i Bayernem już w pierwszej połowie udowodnili swoją wyższość, strzelając kolejno trzy i dwie bramki. Anderlecht to najsłabsza drużyna tej grupy i mimo że gra dzisiaj na własnym stadionie będzie musiał uznać wyższość rywala z Paryża. Mamy nadzieję, że magiczne trio w ataku PSG zachwycać będzie od pierwszych minut. W tym przypadku ewentualna bramka gospodarzy oczywiście nie zaprzepaszcza naszych szans, tylko je zwiększa. Typ łączymy ze zwycięstwem gości, które jest dzisiaj jednym z pewniejszych. Niech się dzieje!

Anderlecht – PSG | 1 poł. powyżej 1,5 bramki i zwycięstwo PSG w całym spotkaniu, 2,01