Gram grubo #205: Sen o Viktorii

gramgrubo

Powoli możemy powiedzieć, że wracamy na dobre tory. Wczorajszy dubel okazał się trafiony, a bramki, które dawały nam zwycięstwo, padały w ostatniej chwili. Mieliśmy więc wieczór pełen emocji i satysfakcji po zakończeniu spotkań. Zapewne wiele kuponów wylądowało w koszu po wyczynach Atletico czy innej Chelsea, a ominięcie wpadek faworytów to zawsze powód do radości. Dzisiaj przed nami Liga Europy, a my spośród lawiny meczów wybierzemy wyjątkowo tylko jeden.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Skupimy się na starciu FC Lugano z Viktorią Pilzno. Gospodarze fatalnie rozgrywają obecny sezon. W szwajcarskiej Super League zajmują ostatnią, dziesiątą pozycję i mimo że do końca sezonu daleko, a przewaga dziewiątego Luzern niewielka, są przez tamtejsze media postrzegani jako faworyt do spadku. Trenerem Lugano wbrew pozorom nie jest Franek Smuda, jednak aspiracje i ambicje nie pozwalają grać im na ten moment o coś więcej niż spadek. A to może dziwić. Wszak mówimy tutaj o trzeciej drużynie ubiegłego sezonu ligi szwajcarskiej, dzięki czemu bez eliminacji mogła znaleźć się w fazie grupowej Ligi Europy. Nie przekreślamy jej szans na utrzymanie, bowiem do tego jej jednak daleko, ale dzisiaj w starciu z doświadczonym czeskim pucharowiczem nie dajemy jej żadnych szans.

Viktoria w ostatniej kolejce w rodzimych rozgrywkach udowodniła, że bardzo dobre rezultaty osiągane na początku sezonu to nie przypadek. Piłkarze z Pilzna pokonali innego kandydata do mistrzostwa – Spartę, tym samym pomagając nam zarobić. Mecz rozgrywany był na wyjeździe, co jeszcze lepiej obrazuje ich potencjał. Dzisiaj będzie podobnie. Viktoria jest na fali, ma lepszych piłkarzy i jeśli myśli o awansie, to ten mecz po prostu musi wygrać. Wracając do gospodarzy – przegrali cztery ostatnie spotkania domowe z rzędu i by dzisiaj mogli cieszyć się po spotkaniu z trzech punktów, potrzeba chyba piłkarskiego cudu. By singiel lepiej się prezentował, dołożymy over 1,5 gola, który mamy nadzieję, ziści się – jeśli nie w pierwszej połowie, to zaraz po przerwie.

FC Lugano – Viktoria Pilzno | Viktoria Pilzno i powyżej 1,5 gola; 2,30

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy