Gram grubo #213: Szach-tar, czyli koniec pucharów dla Feyenoordu

gramgrubo

Mówiliśmy coś o niespodziankach? O wynikach, które wzbudzają skrajne emocje – od śmiechu po rozpacz? Basel będzie wygrywał do przerwy? I wszystko się spełniło! Szkoda tylko, że poczuliśmy się jak Roman Kołtoń i spytaliśmy sami siebie – a dlaczego nie Barcelona? I zamiast pewnego singla, dołożyliśmy „Dumę Katalonii”, która nie tylko nie wygrała do przerwy, ona po prostu ten mecz zremisowała. Wczoraj to bukmacher zacierał ręce po wpadkach faworytów, ale dzisiaj wracamy ze zdwojoną siłą.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Skupimy się na spotkaniu Szachtara z Feyenoordem. Gospodarze po trzech kolejkach zajmują drugie miejsce w grupie F i – ku zaskoczeniu wszystkich – wyprzedzają grające imponujący futbol Napoli, które dzisiaj zmierzy się zresztą z liderem z Manchesteru. To świetna okazja dla mistrza Ukrainy, by powiększyć przewagę nad włoskim zespołem i przybliżyć się do awansu. Dlatego dzisiaj w roli faworytów bukmacherzy upatrują gospodarzy i mimo absencji kluczowych piłkarzy w defensywie również skłonimy się ku zwycięstwu Szachtara. Ukraińcy potrafili w ostatniej kolejce pokonać Feyenoord na jego stadionie, dlatego dzisiaj w swoim, choć podzielonym kraju, ponownie zgarnie trzy punkty.

Warto zaznaczyć, że Szachtar w pięciu na sześć ostatnich meczów tracił co najmniej jedną bramkę. Dzisiaj, gdy w obronie nie wystąpi nie tylko doświadczony Srna, ale również ukarany czerwoną kartką w ostatnim spotkaniu Rakitsky, o bramkę Feyenoordu nie będzie trudno. I choć forma aktualnego mistrza nie zachwyca, w pięciu na sześć ostatnich spotkań na wyjeździe strzelał bramkę. Jeśli gospodarze szybko zdobędą gola, goście nie będą mieli nic do stracenia, bowiem przy porażce odpadną z europejskich pucharów. Bramka wyrównująca lub honorowa powinna być naturalną koleją rzeczy. I tego się trzymajmy. Nasz typ to zwycięstwo Szachtara i strzelenie bramki przez obie drużyny.

Szachtar – Feyenoord | zwycięstwo Szachtara i obie drużyny strzelą gola, 2,76

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł 

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł

Komentarze

komentarzy