Gram grubo #216: Bezpieczna niedziela

gramgrubo

Wczorajsze poszukiwanie niespodzianki zakończyło się naszą klęską, a Liverpool rozbił West Ham aż 4:1. Jednak z pomocą przychodzi niedziela i by weekend ten nie był źle przez nas wspominany, dzisiaj spróbujemy odrobić wczorajszą stratę, skupiając się na meczach zmniejszonego ryzyka. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 18:00 nasza ukochana Viktoria Pilzno zagra ważny mecz w kontekście mistrzostwa ze Slavią Praga. O możliwościach i formie gospodarzy pisaliśmy w ostatnich dniach kilkukrotnie, ale jeżeli czytacie nas po raz pierwszy, przypomnimy. Ostatnia strata punktów w czeskiej ekstraklasie przed własną publicznością miała miejsce 12 maja. Wówczas Viktoria zremisowała z Mladą Boleslav 3:3. Dzisiaj trudno więc brać pod uwagę zwycięstwo gości z Pragi. Kluczowa w tym starciu jest bez wątpienia różnica punktowa, jaka dzieli obie ekipy. Gospodarze po 12 kolejkach zdołali wypracować sobie dziesięć punktów przewagi nad drugą Sigmą. Goście natomiast do lidera tracą jedenaście punktów i nawet jeśli dzisiaj wyjechaliby z Pilzna z trzema punktami, nadal musieliby cierpliwie czekać na wpadki Viktorii. Naszym zdaniem jednak tak się nie stanie, a gospodarze rozegrają kolejne dobre spotkanie na własnym stadionie. Podział punktów w dzisiejszym spotkaniu nie zmartwiłby działaczy i kibiców drużyny z Pilzna, zatem jej zwycięstwo podeprzemy bezpieczną podpórką.

Viktoria Pilzno – Slavia Praga | Viktoria Pilzno lub remis, 1,37 

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł 

Poł godziny później Villarreal ugości Malagę. Gospodarze z 17 punktami zajmują 6. pozycję, goście natomiast okupują niechlubne, ostatnie miejsce. I choć Malaga musi zacząć punktować, naszym zdaniem zjawisko to opóźni się o co najmniej jedną kolejkę. Dzisiaj podobnie jak bukmacherzy przewidujemy zwycięstwo „Żółtej Łodzi Podwodnej”. Gospodarze na dziesięć ostatnich meczów przed własną publicznością wygrali siedem razy, trzykrotnie remisując. Malaga natomiast przegrała 11 meczów z rzędu na wyjeździe, co jest tragicznym rezultatem. Ostatnie ligowe zwycięstwo z Celtą daje nadzieje kibicom z Andaluzji na utrzymanie, jednak wbrew ich oczekiwaniom liczymy, że trzy punkty zostaną na wschodzie Hiszpanii. Dzisiaj gramy zachowawczo, by wczorajsza wpadka poszła w niepamięć dzięki ewentualnej wygranej.

Villarreal – Malaga | Villarreal, 1,66

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł 

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka + do 400 zł

Komentarze

komentarzy