Gram grubo #245: Słodycze podane na tacy, czyli jak zjeść Malagę

gramgrubo

Tydzień temu wyjaśnialiśmy Wam, dlaczego warto typować piątkowe spotkania, a dzisiaj tylko te słowa potwierdzimy. W niezbyt urodziwej ofercie postaramy znaleźć typ, który pozwoli nam powiększyć bankroll na dalszą część weekendu. Naszą uwagę przykuła hiszpańska LaLiga.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 21:00 Getafe ugości Malagę na Coliseum Alfonso Perez. Gospodarze to typowa drużyna środka tabeli w tym sezonie. Z 23 punktami zajmują 11. lokatę i widmo spadku raczej im nie grozi, ale i marzenia o pucharach raczej muszą odejść w odstawkę. Goście natomiast fatalnie spisują się w obecnych rozgrywkach. Zdołali zgromadzić 11 punktów, tyle samo co ostatnie Las Palmas, jednak przez „lepszy” bilans bramkowy to ekipa z Andaluzji jest pozycję wyżej. „Sukces” ten jednak nie satysfakcjonuje władz Malagi, które oczekują zwycięstw, zwłaszcza tych wyjazdowych. A te przychodzą piłkarzom Malagi z ogromnym trudem. Na 10 ostatnich meczów na stadionie rywala przegrali dziewięciokrotnie. Tylko raz zdołali wywieźć 3 punkty w starciu z Realem Sociedad. Dziś mimo że rywal nie jest drużyną z czuba tabeli, to nie przewidujemy zwycięstwa Malagi. Wręcz przeciwnie. W naszej ocenie to Getafe sięgnie po trzy punkty.

Azulones, jak mawia się na dzisiejszych gospodarzy to ekipa, która ma dwa oblicza. U siebie może zagrozić każdemu, po to, by na wyjazdach notorycznie zgarniać lanie od przeciwników. I to właśnie na świetnej dyspozycji w meczach przed własną publicznością opieramy nasz typ. W pięciu takich ostatnich spotkaniach Getafe czterokrotnie sięgało po zwycięstwo, a raz podzieliło się punktami z rywalem. Co więcej, w sześciu ostatnich starciach na Coliseum Alfonso Perez w LaLiga padały maksymalnie dwie bramki. Jeszcze ciekawiej robi się, gdy spojrzymy na bilans czterech ostatnich wizyt Malagi w Getafe. Za każdym razem padał wynik 1:0 i niewykluczone, że dzisiaj niesamowita passa się powtórzy. My jednak biorąc to wszystko pod uwagę, postawimy na zwycięstwo gospodarzy przy maksymalnie dwóch bramkach.

Getafe – Malaga | Getafe i poniżej 2,5 gola, 3,25

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400