Gram grubo #247: Klątwa Estadio Anoeta, czyli Barcelona w opałach

gramgrubo

Po dobrym piątku w odwecie przyszła smutna sobota. Były klub Kamila Grosickiego nie zdołał strzelić gola rozpędzonej Marsylii, której ta sztuka udała się trzykrotnie. Szkoda, bo w Niemczech bramki strzelały obie ekipy, co zresztą było jednym z pewniejszych sobotnich typów. Dzisiaj zmieniamy strategię i spróbujemy zarobić na ewentualnej niespodziance.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:45 Real Sociedad podejmie na Estadio Anoeta lidera z Barcelony. Bukmacherzy w roli klarownego faworyta widzą zespół gości, którego śmiało można już nazywać mistrzem sezonu 2017/2018. Najwięksi rywale z Madrytu nie potrafili dotrzymać tempa Katalończyków i wydaje się, że sześc punktów przewagi nad drugim Atletico wystarczy, by osiągnąć sukces. No właśnie, dlaczego mówimy tylko o sześciu punktach, skoro przewaga Barcelony po dzisiejszym spotkaniu może wzrosnąć nawet do dziewięciu oczek? Naszym zdaniem nie będzie to miało miejsca.

Gdyby porównać składy obu drużyn, personalnie „Barca” miażdży ekipę z Kraju Basków. Jednak w piłce ważniejszy od indywidualności jest kolektyw, czym z pewnością charakteryzuje się baskijska drużyna. I choć ostatnie wyniki nie powalają na kolana, w meczach z „potęgami” Baskowie włączają piąty bieg, zwłaszcza w starciach z „Dumą Katalonii”. Na siedem ostatnich wizyt Barcelony na Estadio Anoeta Real Sociedad wygrywał pięciokrotnie, a dwa razy drużyny podzieliły się punktami. Po raz ostatni „Barca” wygrała tam jedenaście lat temu! Pod uwagę brałem tylko spotkania ligowe.

Jest jeszcze jeden aspekt. Moja teza o „solidarności” Realu i Barcelony. W ciągu mojej przygody z bukmacherką niejednokrotnie zauważyłem, że w przypadku straty punktów jednej z drużyn, ta druga również przegrywa lub remisuje w tej samej kolejce. I choć „Królewscy” nagminnie gubią punkty w tym sezonie, być może po raz kolejny będziemy świadkami triumfu drużyny z San Sebastian. Oby! Choć 4:0 dla przyjezdnych też mnie nie zdziwi…

P.S.

Typ ryzykowny, ukierunkowany na niespodziankę, dlatego na naszej facebookowej grupie pojawi się również kilka innych propozycji na tzw. „taśmę”. Jeśli jeszcze do nas nie dołączyliście, śmiało zapraszamy!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Real Sociedad – Barcelona | Real Sociedad lub remis, 3,20

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400