Gram grubo #248: Przez Stambuł na derby Katalonii

gramgrubo

W naszym ostatnim odcinku Real Sociedad dał nadzieję na sprawienie niespodzianki. Baskowie wygrywali już 2:0, jednak niezawodny w tym sezonie Paulinho rozpoczął strzelanie katalońskiego zespołu, który ostatecznie wygrał 4:2. Barcelona tym samym pokazała, że w tym sezonie jest nie do zatrzymania. Dziś spróbujemy ten fakt wykorzystać.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Najpierw jednak udamy się do Stambułu, gdzie Basaksehir zmierzy się przed własną publicznością z Giresunsporem w ramach meczu rewanżowego 1/8 Pucharu Turcji. W pierwszym spotkaniu to reprezentant drugiego poziomu rozgrywkowego w Turcji nieoczekiwanie okazał się lepszy. Giresunsporem wygrał na własnym stadionie 3:1 z liderem Super Lig i na ten moment jest bliżej awansu do ćwierćfinału.

Jednak dzisiejsi gospodarze są piekielnie mocni u siebie. Wygrali tam osiem z dziesięciu ostatnich meczów oraz dwukrotnie zremisowali. I dzisiaj, gdy do awansu niezbędne jest zwycięstwo, a rywalem jest czwarta drużyna „drugiej” ligi, możemy spodziewać się łatwej wygranej gospodarzy. By awansować, Basaksehir musi strzelić co najmniej dwa gola i zablokować dostęp do własnej bramki. Naszym zdaniem ta sztuka uda się gospodarzom, dlatego postawimy na ich zwycięstwo przy co najmniej dwóch bramkach w całym spotkaniu. A bramki w Pucharze Turcji to formalność jak mawiał nasz naczelny!

Basaksehir – Giresunspor | Basaksehir i powyżej 1,5 gola, 1,67

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Wieczorem zajrzymy do Barcelony, w której odbędą się dzisiaj derby Katalonii. Espanyol podejmie przed własną publicznością „Blaugranę”, którą jak wcześniej wspomnieliśmy trudno będzie zatrzymać. Po ostatnim przełamaniu na Estadio Anoeta nie ma stadionu w Hiszpanii, na którym „Barca” nie mogłaby wygrać. A już na pewno taką areną nie jest RCDE Stadium, na której „Duma Katalonii” wygrywała w pięciu z sześciu ostatnich meczów o stawkę. Trzy z nich kończyły się zwycięstwem z handicapem i to właśnie tą drogą chcielibyśmy dzisiaj pójść.

Barcelona ma ciekawą statystykę zwycięstw. Mimo że trafiały jej się remisy jak dwukrotnie z Celtą Vigo czy Valencią, gdy wygrywała w ostatnich dziewięciu meczach, czyniła to zawsze z przewagą co najmniej dwóch goli. I dziś, gdy w przewidywanych składach w hiszpańskich mediach widnieją Messi, Suarez i Paulinho, możemy być spokojni o gole. Przewidujemy zwycięstwo Barcelony z handicapem.

Espanyol – Barcelona | Barcelona z handicapem 1:0, 1,74

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy