Gram grubo #252: Włoska sobota

gramgrubo

Po udanym ostatnim odcinku, gdy liga belgijska wreszcie weszła po naszej myśli, być może częściej będziemy obierać ten kierunek. Dzisiaj jednak zmieniamy cel podróży. Skierujemy się na południe Europy.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

O 18:00 zajrzymy do Włoch, gdzie Sassuolo podejmie Atalantę, czyli drużynę, która nie raz pozwoliła nam zarobić. Gospodarze na cztery ostatnie mecze wygrali tylko raz, ale nie z byle kim, bowiem na własnym stadionie pokonali Inter. Mecze u siebie wychodzą im zresztą o niebo lepiej. Na cztery ostatnie wygrali trzykrotnie. Do Sassuolo przyjeżdża jednak zespół, który wygrał cztery ostatnie starcia na wyjeździe. Zdołał ograć choćby Romę, Napoli oraz Milan, czyli ekipy, dla których porażki to nie chleb powszedni. Atalanta prezentuje lepszą piłkę niż Sassuolo i w naszej ocenie będzie to dzisiaj widać na Mapei Stadium.

O Atalancie nie raz już pisaliśmy, że to ekipa potrafiąca wygrać z każdym, a nie ukrywajmy, że Sassuolo nie należy do czołowych zespołów Serie A. Uzbierane 22 punkty sprawiają, że 14. ekipa obecnego sezonu nie musi drżeć o spadek, bynajmniej nie w tym momencie, ale do pucharów im za daleko. Dla Atalanty natomiast wizja występów poza granicami Włoch jest realna. Do szóstej Sampdorii traci tylko trzy punkty, więc jak najbardziej ma o co grać. Naszym zdaniem goście wywiozą dziś do Bergamo trzy punkty.

Sassuolo – Atalanta | Atalanta, 2,40

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy