Gram grubo #253: Polowanie na „Łabędzie”

gramgrubo

Ostatni tydzień możemy zaliczyć do udanych. Czwartkowy oraz sobotni typ weszły nam jak w masło, co więcej nie były to niskie kursy. Dzisiaj, wedle zapowiedzi spróbujemy ponownie oskubać buka. Po podróży do Belgii, przejeżdżając przez Włochy, następny przystanek czeka nas na Wyspach Brytyjskich. Tym razem wygranej szukać będziemy w Premier League.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat. O 20:45 Swansea podejmie przed własną publicznością Arsenal. W teorii ostatnia drużyna w tabeli podejmie ekipę plasującą się na szóstej pozycji. Według bukmacherów faworytem do zgarnięcia trzech punktów są goście z Londynu i trudno znaleźć argumenty, dla których można byłoby pomyśleć, że „Kanonierzy” odjadą z walijskiej ziemi z niczym. Co prawda podopieczni A. Wengera na dziesięć ostatnich spotkań wygrali zaledwie dwukrotnie i zaliczyli cztery porażki, ale dzisiaj w naszej ocenie to oni będą mogli cieszyć się z wygranej.

Na Liberty Stadium Arsenal potrafi wygrywać. Dokonał tego czterokrotnie na pięć ostatnich wizyt w Swansea. Oblicze spadku, które w ostatnich latach przeżywała już Swansea, widnieje nad walijskim miastem. Może to generować dodatkowe siły wśród gospodarzy, jednak mamy nadzieje, że działa Arsenalu okażą się zabójcze dla „Łabędzi”. W naszej ocenie siłę rażenia poczują kilkukrotnie, dzięki czemu londyńczycy wygrają z przewagą kilku bramek. Dwie ostatnie potyczki między tymi ekipami na „Liberty Stadium” kończyły się wysokimi zwycięstwami przyjezdnych. Gdy Swansea ostatnio przegrywała w lidze u siebie, to trzy na cztery potyczki kończyły się przegraną co najmniej dwiema bramkami i dzisiaj widzimy podobny scenariusz.

Swansea – Arsenal | Arsenal wygra z handicapem 1:0, 2,27

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy