Gram grubo #254: Co za Metz!

gramgrubo

Polowanie na „Łabędzie” się ostatnio nie udało, dlatego dzisiaj spróbujemy upolować po prostu dobry kurs. Piątkowe typowanie miło wspominamy na przestrzeni ostatnich tygodni i wierzymy, że dzisiejszy wieczór tego nie zmieni. W dobrym rozpoczęciu weekendu pomóc ma nam liga francuska. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

W pierwszym meczu 24. kolejki Ligue 1 Marsylia podejmie przed własną publicznością FC Metz. Gospodarze są w świetnej formie. Wygrali cztery na pięć ostatnich spotkań, a raz podzielili się punktami z sąsiadem w tabeli – Monaco. W meczach na własnym stadionie są nie do zatrzymania. Ostatnia ligowa porażka zdarzyła im się we wrześniu ubiegłego roku. Potem przyszły same zwycięstwa i tylko trzy remisy. Nic dziwnego, że w starciu z outsiderem ligi, zespołem z Metz, są stawiani w roli klarownego faworyta. Kursy od rana spadają na zwycięstwo Marsylii i my dziś skłonimy się ku temu, że trzy punkty zostaną na Stade Vélodrome.

Jednak kurs nie powala na kolana, a w tym meczu przewidujemy jeszcze jedną kwestię. Bramkę gości. Metz na osiem ostatnich spotkań przegrało tylko raz, a aktualna dyspozycja nie ma odzwierciedlenia w tabeli. Olympique nie traci wielu bramek przed własną publicznością. Jednak aż pięć wygranych na osiem ostatnich meczów (jeden po rzutach karnych) w wykonaniu Metz pozwala nam sądzić, że przyjezdni chociaż raz ukują gospodarzy. Co więcej, średnia strzelonych bramek w ośmiu starciach wynosi 2,25, czyli nieco ponad dwa trafienia na mecz. Z rywalem o podobnej klasie piłkarskiej, Monaco, również potrafili nie tylko zaciekle się bronić, ale również dołożyć coś z przodu, w konsekwencji strzelając jedną bramkę. Z czterech ostatnich wyjazdów w Ligue 1 piłkarze z północno-wschodniej Francji zdołali wracać z conajmniej jednym strzelonym golem. Dzisiaj liczymy na powtórkę.

Olympique Marsylia – FC Metz | Olympique Marsylia i obie drużyny strzelą gola, 2,56

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy