Gram grubo #257: Jak dobrze mieć sąsiada w niemieckim wydaniu

gramgrubo

Po kilku sukcesach przyszła pora na wpadkę. Podjęliśmy duże ryzyko, jakim zawsze jest granie remisu i niestety nasz niecny plan się nie spełnił. Daliśmy fory bukmacherowi, bo przecież jeszcze by się na nas obraził, zmniejszył kursy, wycofał promocje, a tego byśmy chyba nie chcieli… Dzisiaj jednak to my zamierzamy wygrać kolejną bitwę z „bukiem”. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

Wyjątkowo o 18:30 rozpocznie się spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Niemiec pomiędzy Paderbornem a Bayernem. Wyjątkowo, bowiem z powodu protestu sąsiednich gospodarstw domowych przy stadionie, niemiecki sąd prawomocnym wyrokiem zakazał organizacji meczów po 20:30. Ordnung muss sein w najczystszej postaci.

Gospodarzem tego spotkania będzie lider trzeciej ligi, pewnie zmierzający po awans do 2. Bundesligi, w której być może już teraz by sobie świetnie poradził. Paderborn na swoim stadionie w swojej przygodzie w Pucharze Niemiec pokonał choćby St. Pauli (1/32), Bochum (1/16) czy Ingolstadt (1/8), czyli przedstawicieli 2. Bundesligi. Teraz pora na prawdziwy test swoich możliwości i starcie z najlepszą ekipą w kraju. Warto zaznaczyć, że mecze w Pucharze Niemiec rozgrywane są w systemie bezrewanżowym, dlatego Bawarczycy nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, zwłaszcza z rywalem z niższej ligi. Dlatego Jupp Heynckess nie zamierza wystawić drugiego garnituru. Oto przewidywane składy według kilku czołowych sportowych mediów.

Co najważniejsze dla bramek, do pierwszego składu wraca najlepsza strzelba bawarskiego zespołu – Robert Lewandowski, który w ostatnim ligowym spotkaniu z Main zagrał tylko ostatnie dwa kwadranse. Będzie zatem wypoczęty, o ile można kiedykolwiek mówić o zmęczeniu naszego napastnika, ale i głodny bramek. A te mamy nadzieję dzisiaj zobaczyć na Benteler Arenie. Ostatnie mecze Bayernu, poza tym z Mainz, to festiwale bramek. Kolejno 7,6,4,8,6 goli. Tylko w jednym z tych spotkań przeciwnik nie trafiał do siatki monachijczyków, ale trudno było spodziewać się tego od katarskiego zespołu. Liczymy na podtrzymanie formy strzeleckiej aktualnego mistrza Niemiec.

Mieliśmy dylemat, czy wybrać handicap 0:3 i zwycięstwo Bayernu, czy over 4,5 bramek w meczu (podobne kursy), ale mając na uwadze dobrą postawę trzecioligowca w meczach z wyżej notowanym rywalem wybraliśmy tę drugą opcję. Gospodarze będą chcieli zadowolić swoich kibiców co najmniej jedną bramką i być może dołożą coś od siebie do końcowego bilansu bramek. Mamy taką nadzieję! Jeśli jednak handicap bardziej do Was przemawia – kein Problem!

Paderborn – Bayern Monachium | powyżej 4,5 bramek, 2,69

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy