Gram grubo #260: Sportowa złość w derbach Walencji

gramgrubo

Wczorajszy odcinek Gram grubo dostępny był wyłącznie dla członków naszej facebookowej grupy. Za obecność w naszej typerskiej społeczności nagrodziliśmy ich kuponem, który przyniósł ogromną dawkę emocji, a co najważniejsze – profit. Dzisiaj wracamy do taktyki singla. 

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 20:45 na Estadio de Mestalla Valencia podejmie rywala zza miedzy, Levante. Wszyscy wiemy, że derby rządzą się własnymi prawami i nierzadko triumfuje niżej notowana drużyna. Jednak dzisiaj w naszej ocenie gospodarze o trzy punkty walczyć będą do upadłego. Już sam fakt spotkania derbowego determinuje taką postawę, jednak my swoją analizę podeprzemy sportowa złością, której wśród piłkarzy Valencii z pewnością nie brakuje.

„Nietoperze” mają fatalną serię sześciu porażek z rzędu, co jak na drużynę tej klasy, która plasuje się na czwartej pozycji w lidze hiszpańskiej, jest dramatem. Co prawda ostatnio mierzyli się z absolutną czołówką nie tylko na hiszpańskim podwórku, ale i w całej Europie. Porażki z Barceloną (dwukrotnie), Realem i Atletico być może nie powinny dziwić, jednak Alaves i Las Palmas to przeciwnicy, którzy w tym sezonie walczą o utrzymanie, a mimo to potrafili ograć drużynę z Walencji.

Levante to ekipa, którą od strefy spadkowej dzielą zaledwie dwa punkty. Na sześć ostatnich meczów czterokrotnie przegrywała, a dwa razy dzieliła się punktami z rywalem. Dziś mimo derbów nie przewidujemy zwyżki formy. Postawimy na zwycięstwo Valencii z handicapem. Spodziewamy się gradu bramek, które strzelać będą dziś gospodarze. Valencia świetnie zaczęła ten rok, gdy w czterech meczach zaliczyła komplet zwycięstw i mamy nadzieję, że „Nietoperze” ponownie wkroczą na zwycięską ścieżkę. Gdy derby Walencji odbywały się na Estadio de Mestalla, w trzech ostatnich spotkaniach triumfowali gospodarze. Wygrywali wówczas przewagą co najmniej dwóch trafień i choć działo się to przed trzema laty, liczymy na derbową powtarzalność piłkarzy Valencii.

Valencia – Levante | Valencia wygra z przewagą co najmniej dwóch bramek, 2,30 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy