Gram grubo #266: Rosyjska ruletka

gramgrubo

Miały być emocje? Były! Mimo czerwonej kartki z 16. minuty turecki zespół nie złożył broni i próbował atakować mając w swoich szeregach jednego żołnierza mniej niż gospodarze. W rezultacie do przerwy w statystyce rzutów rożnych był remis 3:3, który nawet w tak fatalnych okolicznościach dawał nam nadzieję. Przez długi czas drugiej połowy żadna z drużyn nie pojawiała się w narożniku boiska ze stałym fragmentem gry, jednak pod koniec spotkania Bayern wykorzystywał przewagę i było po kuponie. Dzisiaj dla odmiany zajmiemy się Ligą Europy.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK<

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Już za kilka chwil Crvena zvezda zagości na stadionie aktualnego wicemistrza Rosji. W pierwszym meczu mimo naporu gości z Moskwy gospodarze zdołali odeprzeć ataki, a kibice w Belgradzie nie zobaczyli bramek. CSKA była zespołem znacznie lepszym, stwarzając sobie aż osiemnaście sytuacji bramkowych. Zabrakło jednak skuteczności, którą teraz trzeba będzie poprawić w spotkaniu przed własną publicznością. Dziwi nas dość duży kurs na gospodarzy. W naszej ocenie są wyraźnym faworytem do awansu, który rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry. Trzeba pamiętać, że CSKA jeszcze niedawno potrafiła ograć Benficę oraz Basel w fazie grupowej Ligi Mistrzów, czyli zespoły znacznie lepsze niż dzisiejszy przeciwnik.

Z pewnością zmartwieniem jest fakt, że w Rosji trwa teraz przerwa zimowa, która trwa aż do marca, a w sparingach rosyjski zespół większość meczy remisował. Jednak w spotkaniu tej rangi i co ważne na własnym stadionie, powinien ruszyć do ataków od pierwszych minut. Wiadomo jak trudno gra się w Rosji zagranicznym zespołom i mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie będzie tylko potwierdzeniem tej zasady. Nadzieją na awans serbskiego zespołu była bramka u siebie, do której jednak nie doszło i dzisiaj zamierzamy zobaczyć mecz do jednej bramki, ale nie jednej bramki, bowiem postawimy na zwycięstwo gospodarzy z handicapem. Gdy CSKA wygrywała ostatnio u siebie, w trzech ostatnich meczach czyniła to z przewagą co najmniej dwóch goli i jeśli dziś mają zwyciężyć, to liczymy na podtrzymanie handicapowej passy.

CSKA Moskwa – FK Crvena zvezda | CSKA z handicapem, 2,80 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!