Gram grubo #269: Przełamać klątwę Gram Grubo

gramgrubo

Ostatnio mogliśmy się poczuć jak Peja w Poznaniu odwołujący koncerty innych raperów. Dwa typy i dwa przełożone spotkania . Zaczynaliśmy podejrzewać, że bukmacherzy maczają w tym palce, by uniknąć strat na sześciocyfrowe sumy. Dziś mamy nadzieję wreszcie obejrzeć obstawiony przez nas mecz, a klątwa Gram Grubo minie.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

W tym celu udamy się do Francji, gdzie wicelider z Księstwa Monako podejmie na własnym stadionie ósmą drużynę ligi – Bordeaux. Gospodarze są w świetnej formie. Na pięć ostatnich meczów wygrali czterokrotnie i tylko w ostatniej kolejce Ligue 1 przydarzyła im się wpadka w spotkaniu z Tuluzą, gdy był remis 3:3. Bramka dająca wyrównanie byłej drużyny Dominika Furmana padła w 87. minucie i dzisiaj aktualni mistrzowie Francji koniecznie będą chcieli zgarnąć trzy punkty.

Bordeaux to drużyna grająca w kratkę. Potrafi urwać punkty najlepszym, jak choćby w spotkaniu sprzed miesiąca, gdy Żyrondyści wygrali z Lyonem, by potem zagrać słabe spotkanie. Bordeaux bronią jednak wyniki, a te są w ostatnim czasie nie najgorsze. Jednak jak już wcześniej wspomnieliśmy – dzisiaj spodziewamy się dominacji gospodarzy, lecz wbrew pozorom nie postawimy na ich zwycięstwo. Tym razem skupimy się na strzelcu.

W ostatnich tygodniach formą imponuje senegalski skrzydłowy Balde Keita, który w obliczu absencji najlepszego strzelca mistrza Francji, Radamela Falcao, grywa na pozycji wysuniętego napastnika. I można powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę portugalskiego menadżera. Senegalczyk świetnie spisuję się, o zgrozo, przed tegorocznym mundialem. Strzela, asystuje i naprawdę wiele daje drużynie z Księstwa Monako. Dość powiedzieć, że trafiał w trzech na cztery ostatnie spotkania ligowe, w których pojawił się na placu boju. I choć doznał lekkiego urazu w ostatnim spotkaniu z Tuluzą, przez co musiał zejść z boiska, dzisiaj według francuskich mediów jest najpoważniejszym kandydatem do występu od pierwszych minut spotkania. Zaufamy wiedzy tamtejszych mediów z wiarą, że uraz okazał się niegroźny, a trener Leondardo Jardim postawi na mojego rówieśnika z Senegalu. A wtedy – niech się dzieje! Nowa pozycja na boisku mu służy i z pewnością chciałby jak najdłużej na niej występować, dlatego liczymy na jego gole. Nie będziemy jednak pazerni i wystarczy nam raz zobaczyć go na liście strzelców.

AS Monaco – Girondins Bordeaux | Balde Keita strzelcem gola, 3,0

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Fortuna: Odbierz 100 zł na zakład bez ryzyka lub 20 zł ZA DARMO + bonus od depozytu do kwoty 400

Komentarze

komentarzy