Gram grubo #271: Dubeltówką w bukmachera

gramgrubo

Wczorajszej postawy Napoli nie będziemy komentować. Jedynym plusem było przełamanie, jednak nie takie, jakiego oczekiwaliśmy. Nasz typ wreszcie mógł zostać rozliczony, niestety tym razem na naszą niekorzyść. Dzisiaj bez zbędnych kombinacji spróbujemy trafić dubla.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Najpierw zajrzymy do Niemiec, gdzie Freiburg podejmie przed własną publicznością lidera z Monachium. Gospodarze mimo ostatnio nie najgorszej formy zajmują dopiero trzynastą pozycję. Smak porażki w 2018 roku musieli zaznać tylko raz, gdy nie podołali w Hanowerze i przegrali 1:2. Bolączką Freiburgu są jednak remisy. Jest to druga najczęściej remisują ekipa w Bundeslidze, a niejeden trener woli raz wygrać na trzy mecze, niż zaledwie remisować kolejne spotkania. Ale do rzeczy. Podopieczni Christiana Streicha nie przegrywają przed swoją publicznością. Na dziesięć ostatnich spotkań u siebie przegrali tylko raz, gdy na Schwarzwald-Stadion przyjechali piłkarze Schalke. Dzisiaj rywal jeszcze większej klasy, a gospodarze remis z pewnością braliby w ciemno.

My jednak skupimy się na bramkach. Liczymy na otwarte spotkanie, w którym nie tylko Bayern pokaże swoje strzeleckie umiejętności, choć taki scenariusz i tak by nas zadowalał. Postawimy bowiem na powyżej 2,5 gola w całym spotkaniu. W czterech na pięć ostatnich meczów wyjazdowych Bawarczycy urządzali sobie festiwal goli. Co więcej, w trzech starciach dzisiejszych rywali w 2017 roku trzykrotnie padały co najmniej trzy bramki. Bayern podrażniony ostatnim bezbramkowym remisem na Allianz Arena będzie chciał wrócić na właściwe tory, a jeśli Freiburg sprawi niespodziankę po bramkostrzelnym boju, przyjmiemy wpadkę z Bayernem z uśmiechem. Liczymy na grad bramek!

Freiburg – Bayern | powyżej 2,5 gola, 1,60 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Wieczorem przeniesiemy się do Francji, gdzie Marsylia zmierzy się na własnym obiekcie z Nantes. Dzisiejsi gospodarze świetnie korzystają z atutu własnego boiska, na którym są piekielnie mocni. Wygrywają większość meczów, co kilka spotkań zdarzy im się zremisować, a co najważniejsze –  nie przegrywają na Stade Vélodrome. Ostatnia porażka zdarzyła im się prawie pół roku temu! I dzisiaj, gdy po serii trzech przegranych odniesionych na stadionach rywali, pora na przełamanie na swym magicznym obiekcie. Byłem, robi wrażenie! Warto jednak dodać, że ostatnio musieli dwukrotnie mierzyć się z najlepszą ekipą tego sezonu we Francji – PSG. Kusiło nas zwycięstwo gospodarzy przy bramkach obydwóch drużyn, bowiem Nantes to ekipa, która na piętnaście ostatnich meczów wyjazdowych aż w czternastu strzelała gospodarzom, jednak ostatnio podobny zakład się nie powiódł, gdy do Marsylii przyjechali „Żyrondyści”. Dzisiaj bez zbędnych kombinacji. Piekielnie mocna u siebie Marsylia dopisze do swojego dorobku punktowego kolejne trzy oczka.

Marsylia – Nantes | Marsylia, 1,57 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy