Gram grubo #276: Wieczorny kurs do portugalskiego portu

gramgrubo

Niemożliwe! Wreszcie wygraliśmy! Co więcej, udało nam się złapać piękny kurs (3,50). Jak widać kursy to tylko wartości, którymi nie zawsze warto się kierować. Verona bardziej potrzebowała trzech punktów, bardziej chciała i w konsekwencji wygrała derbowe starcie. Dzisiaj, gdy połowa dnia za nami, skupimy się na meczu, który z pewnością zamyka dzisiaj wiele kuponów.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

O 21:15 Ferreira podejmie przed własną publicznością Porto. Goście liderują w lidze, mając dwa punkty przewagi nad drugą Benfiką. Różnica punktowa praktycznie żadna, co oznacza, że nawet w starciu z tak słabą ekipą nie można zapomnieć o skupieniu i walce. W pierwszej jedenastce gości nie zobaczymy na pewno najlepszego strzelca tego sezonu – Maregi oraz meksykańskiego serca zespołu – Herrery. Jednak mimo absencji dwóch kluczowych graczy w zespole gości, postawimy na wysokie zwycięstwo aktualnego wicemistrza Portugalii. Dlaczego?

Gospodarze to jeden z najgorszych zespołów w tym sezonie Primeira Ligi. Z 21 punktami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i choć różnice punktowe w dolnej części tabeli są minimalne, w oczach wielu portugalskich mediów, to Ferreira jest głównym kandydatem do spadku. Co więcej, trudno doszukiwać się pozytywów w grze dzisiejszych gospodarzy. Przegrali pięć ostatnich meczów z rzędu, a dzisiaj o przełamanie będzie wyjątkowo trudno. Mimo absencji, Porto nadal ma kim straszyć, a potencjalnych strzelców bramek dla Porto długo nie trzeba szukać.

Zwycięstwo połączymy z overem bramkowym +3.5. Trzy ostatnie mecze wyjazdowe w lidze Porto wygrywało kolejno 4:0, 3:1 oraz 5:1. Dziś, gdy „Smoki” podejmują jedną z gorszych defensyw w lidze, ponownie spodziewamy się gradu bramek, który miał miejsce w trzech ostatnich bezpośrednich starciach tych drużyn – 4:1, 6:1 oraz 3:2.

Pacos Ferreira – FC Porto | FC Porto i powyżej 3,5 gola, 2,80 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy