Gram grubo #278: Klątwa Faraona, czyli wyzwanie dla Portugalii

gramgrubo

Ostatnie Gram grubo zakończyło się sukcesem, gdy Barcelona podejmowała Chelsea w Lidze Mistrzów. Było to kilka dobrych dni temu, a przerwa od zakładów mamy nadzieję przyniesie świeżość i co najważniejsze – powodzenie naszych typów. Po tygodniu z pokerem przyszedł czas na tydzień z reprezentacjami, które będą rozgrywać mecze kontrolne przed mundialem w Rosji.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Mecze towarzyskie mają to do siebie, że niespodzianki są na porządku dziennym. Typy oparte na kursach około 1,5 mogą sugerować duże prawdopodobieństwo wygranej, jednak nierzadko kończą się niepowodzeniem. Selekcjonerzy sprawdzają nowych zawodników, nowe ustawienia, a i presja wyniku nie odgrywa często większej roli.

Dlatego nie pokusimy o się o wytypowanie zwycięzcy. Dziś skupimy się na spotkaniu rozgrywanym w szwajcarskim Zurychu, gdzie zmierzą się ze sobą reprezentacje Portugalii oraz Egiptu. Według bukmacherów faworytem tego starcia są aktualni mistrzowie Europy. Na mecze towarzyskie został powołany będący ostatnio w dobrej dyspozycji Ronaldo, który bez wątpienia jest najlepszym zawodnikiem reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego.

U przeciwników najważniejszym zawodnikiem jest szalejący na angielskim boiskach Salah, który w tym sezonie Premier League strzelił już 28 bramek i lideruje w klasyfikacji strzelców. Egipcjanin z pewnością będzie chciał przenieść formę, którą prezentuję na Wyspach Brytyjskich na dzisiejszy plac boju. I w naszej ocenie ta sztuka mu się uda, a skazywany na porażkę Egipt strzeli co najmniej jednego gola. Oczekujemy otwartego spotkania, w którym gole padną dla obydwóch drużyn. Nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po reszcie piłkarzy drużyny „Faraonów”, ale wygranie grupy eliminacyjnej mistrzostw świata i wywalczenie awansu to nie lada wyczyn.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, serca typerów mogą dzisiaj kilkukrotnie zabić mocniej, gdy teoretycznie lepsza drużyna będzie musiała pogodzić się z porażką. Spotkanie, które analizujemy może być jednym z nich. I choć Portugalia ma znacznie większy potencjał, nie skazujemy na porażkę Egipcjan, którzy po wywalczeniu awansu z pewnością nabrali potrzebnej na arenie międzynarodowej pewności siebie. Postawimy na strzelenie bramek przez obie ekipy, przy co najmniej trzech golach w całym spotkaniu.

Portugalia – Egipt | obie drużyny strzelą bramkę i powyżej 2,5 gola, 2,70 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy