Gram grubo #279: Potop szwedzki, czyli jak utopić nadzieje Chilijczyków

gramgrubo

Możemy być zadowoleni z wczorajszego typowania. Salah nie zawiódł, strzelając pierwszą bramkę w spotkaniu, a gdy wszystko wskazywało na to, że mecz wygrają Egipcjanie, do głosu doszedł Cristiano Ronaldo, który odwrócił losy spotkania. W doliczonym czasie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu nasz typ zakończył się powodzeniem. Dziś spróbujemy powtórzyć wczorajszy sukces.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Przyjrzymy się spotkaniu, w którym Szwecja podejmie przed własną publicznością reprezentację Chile. Gospodarze awansowali na mundial po dwumeczu z Włochami. Przez wielu skazywani na porażkę Szwedzi okazali się lepsi od Azzurrich. To starcie, jak i wiele poprzednich – między innymi zwycięstwo z naszpikowaną gwiazdami Francją, czy silną Danią – pokazało, że istnieje życie po Zlatanie Ibrahimoviciu. Do tej pory reprezentacja Szwecji wyglądała poniekąd jak nasza kadra – światowej klasy lider i reszta piłkarzy na europejskim poziomie. Teraz Szwedzi to kolektyw, w którym doświadczenie ściera się z młodą krwią.

I właśnie ta młoda krew powinna dziś grać pierwsze skrzypce. To ostatnia chwila, by przesłać wyraźny komunikat do szwedzkiego selekcjonera, Janne Anderssona. Motywacji wśród gospodarzy nie powinno więc zabraknąć. Tej jednak trudno szukać w obozie gości. Chile aspirowało do miana frajerów roku, po tym, jak z kretesem odpadli w eliminacjach mistrzostw świata przez swoją głupotę. Teraz pora na budowę nowej drużyny i sprawdzenie nowych zawodników. Oczywiście kadra nadal będzie oparta na największej gwieździe – Sanchezie, jednak selekcjoner z pewnością da szansę nowych piłkarzom, na barkach których spoczywać będzie nowa misja reprezentacji Chile – Copa America.

Reasumując – większe szanse dajemy Szwedom, którzy na siedem ostatnich meczów u siebie wygrali sześciokrotnie. I dzisiaj, gdy ponownie stoczą bój przed własną publicznością, a stawką nie będą punkty, a miejsca w kadrze na mundial, liczymy na wystarczającą determinację i zwycięstwo drużyny ze Skandynawii.

Szwecja – Chile | Szwecja, 2,95 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy