Gram grubo #287: Igranie z losem w rzymskim stylu

gramgrubo

Lyon zdominował plac boju w ostatnim spotkaniu z Metz. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy widniał kompromitujący dla gospodarzy rezultat 0:5. Gospodarze mieli swoje okazje, jednak nie trafili kluczowej dla naszego zakładu bramki, a my po udanym piątku i sobocie zaliczyliśmy minus w niedzielę. W powrocie na zwycięskie tory ma nam pomóc Liga Mistrzów, która ponownie zagości w naszych telewizorach i sercach.

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

Dzisiaj mieliśmy wielki dylemat jaki typ powinniśmy wybrać. W internecie nie brakuje zakładów na zwycięstwo Manchesteru City, nierzadko z handicapem. Wiele osób postanowiło zaufać w chętne pokazywanie kartek przez hiszpańskiego sędziego Antonio Mateu Lahoza. Nie brakuje również typów na ponowną wygraną Barcelony, a my właśnie skupimy się na spotkaniu w Rzymie. Chcieliśmy zaproponować coś, czego na próżno szukać w dzisiejszych bukmacherskich internetach.

Ale do rzeczy. Barcelona jest bezdyskusyjnym faworytem do awansu. Bramka Luisa Suareza z 87. minuty w pierwszym meczu była ogromnie ważna. Dała niesamowity komfort „Dumie Katalonii”, bo by Roma awansowała, potrzebne są jej aż trzy bramki, a to znaczna różnica. Zwycięstwo hiszpańskiej drużyny dzisiejszego wieczoru jest bardzo prawdopodobne, ale warto zastanowić się nad tym, czy Barca za wszelką cenę będzie chciała zdobyć trzy punkty?

Jasne, przyszły mistrz Hiszpanii jest na fali, podczas gdy forma rzymian pozostawia wiele do życzenia. Indywidualności w zespole gości potrafią w minutę zmienić losy spotkania, jak choćby w starciu Barcelony z Sevillą. My jednak mam nadzieję, że praktycznie pogodzona z końcem przygody z Ligą Mistrzów w tym sezonie Roma oprze się lepszemu rywalowi i nie pozwoli, by ten od pierwszych minut powiększał dorobek bramkowy.

Być może nasza teza jest na wyrost, być może będzie całkiem odwrotnie, ale my postawimy na remis w pierwszej połowie. Sił na efektywną defensywę może starczyć Romie tylko do przerwy, a kto wie, czy na pożegnanie gospodarze nie zaserwują nam wyrównanego starcia. Igramy nieco z losem, ale gdyby tylko te z pozoru najlogiczniejsze tezy miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, to bukmacherzy już dawno ogłosiliby upadłość finansową, a na plażach rajskich Malediwów nie starczyłoby miejsca dla nas, zipów. Nasz typ to remis do przerwy.

AS Roma – FC Barcelona | remis do przerwy, 2,30 Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy