Gram grubo #292: Wiktoria z outsiderem

gramgrubo

Początek weekendu okazał się wyjątkowo udany. Lyon zgodnie z przewidywaniami wygrał kolejne spotkanie w Ligue 1 oraz co ważne – stracił bramkę, a nawet dwie! Mecz skończył się wynikiem 5:2 dla przyjezdnych, a my dzięki temu zaliczyliśmy profit. Dziś bogata oferta, grają czołowe europejskie ligi, ale my postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę do mniej popularnych rozgrywek. Pora na wyprawę do Czech!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK

A dokładniej do Brna, gdzie o 20:15 miejscowa Zbrojovka podejmie aktualnego wicemistrza Czech z Pilzna. Sytuacja jest groteskowa. Gospodarze zajmują ostatnią pozycję w lidze z szansami na utrzymanie, bowiem różnice punktowa na dole tabeli są niewielkie. Goście natomiast liderują w lidze i zdałoby się pewnie zmierzają po mistrzostwo. No ale właśnie… Przewaga punktowa nad resztą stawki regularnie topnieje i na ten moment wynosi już tylko pięć punktów.

Mimo skrajnych pozycji w tabeli, obie drużyny łączy jedno. Ostatnie tygodnie nie należą do najlepszych. Zarówno Brno, jak i Viktoria nie wygrali w czterech ostatnich spotkaniach i tak jak forma outsidera nie powinna nikogo dziwić, tak dyspozycja zmierzającego po mistrzostwo zespołu z Pilzna może szokować. Pora na obudzenie się z zimowego snu i wejście w tryb wiosenny. Goście nie mogą dziś sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Przede wszystkim grają z ostatnią drużyną w lidze, która na 24 mecze zdołała strzelić zaledwie 14 bramek. Co więcej, wywalczona na przestrzeni całego sezonu przewaga nie jest już tak straszna dla czyhającej tuż za liderem Slavii.

Dziś postawimy na przełamanie Viktorii. Obstawimy nie tylko na jej zwycięstwo, ale i wygraną z przewagą co najmniej dwóch trafień. Brno na sześć ostatnich starć pięciokrotnie okazywało się gorsze od rywala i tylko raz podzieliło się punktami z rywalem po bezbramkowym remisie. Co więcej, we wszystkich tych spotkaniach dzisiejsi gospodarze zdołali tylko raz trafić do siatki przeciwnika. I jeśli Viktoria nie chce oddać w sposób frajerski mistrzostwa, w takim meczu jak ten powinna wyjść na murawę, strzelić dwie bramki do przerwy, a potem wykorzystywać kolejne słabości rywala. W ten sposób przybliży się do tytułu, ale i zażegna mały kryzys, który niewątpliwie dopadł Viktorię.

Brno – Viktoria Pilzno | Viktoria Pilzno wygra z handicapem, 2,80, Totolotek

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy