Gram grubo #300: Świętowanie z Red Bullem

gramgrubo

Jak to zleciało! Dzisiejsze „Gram Grubo” to trzysetny odcinek naszego cyklu! Pora na świętowanie! Ostatnio po bezbarwnym starciu Sassuolo z Sampdorią to gospodarze okazali się nieco lepsi i wygrali 1:0. Przebieg meczu przewidziany, rezultat już nie do końca. Dzisiaj jednak nie widzimy innej opcji niż wygrany kupon. W tym pomóc nam mają rozgrywki pucharu Austrii, a konkretnie finał!

Możecie także dołączyć do naszej grupy na FB >KLIK< 

oraz profilu GRAM GRUBO >KLIK<

W finale spotkają się dwie najlepsze drużyny w tym sezonie na krajowym podwórku. Potwierdzają to wyniki i pozycje w tabeli. Salzburg lideruje w austriackiej Bundeslidze, a Sturm Graz jest tuż za klubem wspieranym przez Red Bulla.

Obie drużyny spotkały się w ostatniej ligowej kolejce. Wówczas tegoroczny półfinalista Ligi Europy wygrał przed własną publicznością aż 4:1 pokazując, jak bardzo salzburczycy odskoczyli reszcie stawki w tym sezonie. Red Bull Salzburg to drużyna, która tak naprawdę nie ma z kim rywalizować w obecnym sezonie w kraju.

Salzburczycy są praktycznie pewni mistrzostwa, na europejskich salonach zaprezentowali się powyżej oczekiwań, a teraz pora na triumf w finale krajowego pucharu. Co ważne, mecz będzie rozgrywany na neutralnym stadionie w Klagenfurcie, dlatego nie możemy tutaj mówić o atucie własnego boiska dla Sturmu.

A skoro jeden z ważniejszych czynników zostaje skreślony w kontekście szans zespołu z Grazu, nie dajemy mu żadnych szans na zwycięstwo. Dziś postawimy na wygraną Salzburga z handicapem. Spodziewamy się powtórki z niedzieli i ponownego zwycięstwa półfinalisty Ligi Europy. Ten gdy wygrywał w siedmiu ostatnich spotkaniach, aż sześciokrotnie czynił to z przewagą co najmniej dwóch trafień. Pora na ostateczne udowodnienie, kto jest najlepszą ekipą w Austrii w obecnym sezonie.

Sturm Graz – Red Bull Salzburg | Red Bull Salzburg wygra z handicapem, 2,54, FORTUNA

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 120 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy